Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы Үлгі ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 14 қарашадағы № 1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 21 қарашада № 7500 болып тіркелді
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Жер кодексіне сәйкес, Үлгі ауылдық округінің әкiмі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талшықты-оптикалық байланыс желісін жобалау, жүргізу және пайдалану үшін Үлгі ауылының елді мекенінің жерлерінде "Қазақтелеком" акционерлік қоғамына жалпы алаңы 1,9638 гектар жер учаскелерін алып қоймастан үш (3) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Талшықты-оптикалық байланыс желісін жобалау, жүргізу және пайдалану мақсатында жер учаскесін пайдаланған кезде "Қазақтелеком" акционерлік қоғамы Қазақстан Республикасы заңнамасының талаптарын сақтасын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім Е.Сыздықов

Об установлении публичного сервитута
Решение акима Ульгинского сельского округа района Биржан сал Акмолинской области от 14 ноября 2019 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 21 ноября 2019 года № 7500
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, аким Ульгинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить публичный сервитут сроком на три (3) года без изъятия земельных участков акционерному обществу "Казахтелеком" общей площадью 1,9638 гектар в землях населенного пункта села Ульги, для проектирования, прокладки и эксплуатации волоконно–оптической линии связи.
2. Акционерному обществу "Казахтелеком" соблюдать требования законодательства Республики Казахстан при использовании земельного участка в целях проектирования, прокладки и эксплуатации волоконно–оптической линии связи.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Е.Сыздыков