Жақсы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-35-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 15 наурыздағы № 6С-38-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 20 наурызда № 7108 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-35-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7030 тіркелген, 2019 жылдың 18 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3763746 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 665767 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4752 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 36616 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3056611 мың теңге;
2) шығындар – 3768559,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – (-100) мың теңге, оның ішінде:
бюджет кредиттер – 11363 мың теңге;
бюджет кредиттерді өтеу – 11463 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 4713,7) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4713,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық
мәслихатының сессия
төрайымы
С.Әбішева
Жақсы аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Жанәділов
"КЕЛІСІЛДІ"
Жақсы ауданының әкімдігі
Жақсы аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение Жаксынского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 6С-35-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 15 марта 2019 года № 6С-38-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 марта 2019 года № 7108
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата "О районном бюджете на 2019-2021 годы" от 25 декабря 2018 года № 6С-35-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7030, опубликовано 18 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 3763746 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 665767 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4752 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 36616 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 3056611 тысяч тенге;
2) затраты – 3768559,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – (-100) тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 11363 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11463 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (- 4713,7) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4713,7 тысяч тенге.";
приложения 1, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Жаксынского районного
маслихата
С.Абишева
Секретарь Жаксынского
районного маслихата
Б.Джанадилов
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Жаксынского района
Приложение 1
к решению Жаксынского
районного маслихата

12979
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткізу
8331
007
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
5150
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
151216,2
008
Спорт объектілерін дамыту
151216,2
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
88073
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
14170
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14170
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
7915
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
7915
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
53941
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11800
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1016
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1179
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
39946
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
12047
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10995
004
Жерді аймақтарға бөлу жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
1052
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
21333,3
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
21333,3
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11333,3
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (областық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
10000
12
Көлік және коммуникация
120632
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
120632
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
120632
13
Басқалар
33212
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
15415
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
13290
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

12979
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
8331
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
5150
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
151216,2
008
Развитие объектов спорта
151216,2
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
88073
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
14170
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
14170
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
7915
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
7915
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
53941
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
11800
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1016
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1179
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
39946
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
12047
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
10995
004
Организация работ по зонированию земель
1052
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
21333,3
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
21333,3
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
11333,3
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
10000
12
Транспорт и коммуникации
120632
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
120632
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
120632
13
Прочие
33212
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
15415
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
13290
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы

8459
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7053
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өнірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1406

8459
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7053
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
1406