Қорғалжын аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 1/37 "2019-2021 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Қорғалжын ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2019 жылғы 21 мамырдағы № 3/41 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 мамырда № 7211 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 - бабының 4 - тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қорғалжын аудандық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Қорғалжын ауылдық округінің бюджеті туралы" 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 1/37 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7049 болып тіркелген, 2019 жылғы 18 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Қорғалжын ауылдық округі бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 41 787,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 15 671,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың тенге;
трансферттер түсімі - 26 116,0 мың теңге;
2) шығындар - 45 280,6 мың теңге;
3) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылғы (профициті) - (-3 493,6) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 493,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Қ.Жұмабаев
Аудандық мәслихат
хатшысы
Ө.Балғабаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қорғалжын ауылдық
округінің әкімі
Б.Сембаев
Қорғалжын аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 21 мамырдағы
№ 3/41 шешіміне
қосымша
Қорғалжын аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 1/37 шешіміне
1 қосымша
2019 жылға арналған Қорғалжын ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сома
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
6
І КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение Коргалжынского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 1/37 "О бюджете Коргалжынского сельского округа Коргалжынского района на 2019-2021 годы"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 21 мая 2019 года № 3/41. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 мая 2019 года № 7211
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1.Внести в решение Коргалжынского районного маслихата "О бюджете Коргалжынского сельского округа Коргалжынского района на 2019-2021 годы" от 25 декабря 2018 года № 1/37 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7049, опубликовано 18 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Коргалжынского сельского округа Коргалжынского района на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 41 787,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15 671,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26 116,0 тысяч тенге;
2) затраты - 45 280,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - (- 3 493,6) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -3 493,6 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата
К.Жумабаев
Секретарь районного
маслихата
О.Балгабаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Коргалжынского
сельского округа
Б.Сембаев
Приложение к решению
Коргалжынского районного
маслихата от 21 мая
2019 года № 3/41
Приложение 1 к решению
Коргалжынского районного
маслихата от 25 декабря
2018 года № 1/37
Бюджет Коргалжынского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
6
І ДОХОДЫ