Шортанды ауданы әкімінің 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 5 "Шортанды ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімінің 2019 жылғы 17 мамырдағы № 9 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 22 мамырда № 7200 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімінің 2021 жылғы 21 мамырдағы № 7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімінің 21.05.2021 № 7 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 23 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Шортанды ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шортанды ауданы әкімінің "Шортанды ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6960 тіркелген, 2019 жылғы 3 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда баяндалсын:
""Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 23 бабына сәйкес Шортанды ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
жоғарыда көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Б. Жұмкейге жүктелсін.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Г.Сәдуақасова
"КЕЛІСІЛДІ"
Шортанды аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
Шортанды ауданы әкімінің
2019 жылғы "17" мамырдағы
№ 9 шешіміне қосымша
Шортанды ауданы әкімінің
2018 жылғы "21" желтоқсандағы
№ 5 шешіміне 1 - қосымша
Шортанды ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
№ 692 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Шортанды ауданы, Шортанды кенті, Абылай хан көшесі, 26 А, Шортанды ауданының "Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі жанындағы "Ойын – сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі орталығының ғимараты.
Шекаралары:
50 лет Октября көшесі - 18а, 53, 55, 56, 58, 60, 62, 63, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 85, 86, 87, 88А, 90;

О внесении изменений в решение акима Шортандинского района от 21 декабря 2018 года № 5 "Об образовании избирательных участков на территории Шортандинского района"
Решение акима Шортандинского района Акмолинской области от 17 мая 2019 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 22 мая 2019 года № 7200. Утратило силу решением акима Шортандинского района Акмолинской области от 21 мая 2021 года № 7
Сноска. Утратило силу решением акима Шортандинского района Акмолинской области от 21.05.2021 № 7 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Шортандинского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Шортандинского района "Об образовании избирательных участков на территории Шортандинского района" от 21 декабря 2018 года № 5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6960, опубликовано 3 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
преамбулу указанного решения изложить в новой редакции на казахском языке, текст на русском языке не меняется;
приложение 1 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Жумкей Б.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района Г.Садвокасова
"СОГЛАСОВАНО"
Шортандинская районная
территориальная избирательная комиссия
Приложение к решению
акима Шортандинского района
от "17" мая 2019 года № 9
Приложение 1 к решению
акима Шортандинского района
от "21" декабря 2018 года № 5
Избирательные участки на территории Шортандинского района
Избирательный участок № 692
Местонахождение: Акмолинская область, Шортандинский район, поселок Шортанды, улица Абылай хана, 26 А, здание центра досуга коммунального государственного учреждения "Досуговый центр" при отделе культуры и развития языков Шортандинского района.
Границы:
улица 50 лет Октября - 18а, 53, 55, 56, 58, 60, 62, 63, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 85, 86, 87, 88А, 90;

30 лет Победы көшесі - 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 45, 46, 48;
Степная көшесі - 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60;
Александр Пушкин көшесі - 1, 2, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 23, 27, 30, 32, 36, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52;
Комсомольская көшесі - 1, 1а, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 24;
Михаил Лермонтов көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37;
Новая көшесі - 1, 1Б, 1А, 3, 3А, 5, 7, 8, 9, 12, 13, 15, 18, 20, 22, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 33а, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 47а, 49, 49а, 51, 51а, 52, 53, 53а, 54, 55, 60, 85;
Абай Кұнанбаев көшесі - 1, 3, 4, 5, 7, 9, 11;
Советская көшесі - 21, 23, 25;
Луговая көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6,7, 8;
Амангелді Иманов көшесі - 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
Абылай хан көшесі - 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23, 23а, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45;
Бейбітшілік көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
Пролетарская көшесі - 49, 51, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70;
Южная көшесі - 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 76, 78;
Пионерская көшесі - 53, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75;
Киевская көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44А, 45;
Феликс Дзержинский көшесі - 46, 48, 50;
Акмолинская көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
Достық тұйық көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Атақоныс тұйық көшесі - 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 25;
Мамыр тұйық көшесі - 3, 4;
Құлагер тұйық көшесі - 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34;
Көкпар тұйық көшесі - 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
Ынтымақ тұйық көшесі - 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 44;
Северная көшесі - 25а;
Зеленый тұйық көшесі - 9, 10, 11, 12, 13, 14.
№ 693 сайлау учаскесі

улица 30 лет Победы - 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 45, 46, 48;
улица Степная - 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60;
улица Александра Пушкина - 1, 2, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 23, 27, 30, 32, 36, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52;
улица Комсомольская - 1, 1а, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 24; улица Михаила Лермонтова - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37;
улица Новая - 1, 1Б, 1А, 3, 3А, 5, 7, 8, 9, 12, 13, 15, 18, 20, 22, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 33а, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 47а, 49, 49а, 51, 51а, 52, 53, 53а, 54, 55, 60, 85;
улица Абая Кунанбаева - 1, 3, 4, 5, 7, 9, 11;
улица Советская - 21, 23, 25;
улица Луговая - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
улица Амангельды Иманова - 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
улица Абылай хана - 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23, 23а, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45;
улица Бейбитшилик - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
улица Пролетарская - 49, 51, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70; улица Южная - 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 76, 78;
улица Пионерская - 53, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75;
улица Киевская - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44А, 45; улица Феликса Дзержинского - 46, 48, 50;
улица Акмолинская - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
переулок Достык - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
переулок Атаконыс - 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 25;
переулок Мамыр - 3, 4;
переулок Кулагер - 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34; переулок Кокпар - 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
переулок Ынтымак - 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 44;
улица Северная - 25а;
переулок Зеленый - 9, 10, 11, 12, 13, 14.
Избирательный участок № 693

Орналасқан жері: Ақмола облысы, Шортанды ауданы, Шортанды кенті, Пионерская көшесі, 4, "Шортанды аудандық білім беру бөлімінің "Шортанды № 1 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары:
50 лет Октября көшесі - 1, 2, 2а, 2б, 2в, 2Г, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51;
Пролетарская көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54;
Южная көшесі - 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62;
Пионерская көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60;
Первомайская көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 31;
30 лет Победы көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32;
Советская көшесі - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а;
Феликс Дзержинский көшесі - 2, 2а, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 20, 22, 22а, 24, 24а, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44;
Молодежная көшесі - 2, 3.
№ 694 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Шортанды ауданы, Шортанды кенті, Советская көшесі, 87, "Жер-Ана" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекаралары:
30 лет Победы көшесі - 51, 51а, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 95, 97, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 111а, 112, 113, 115а;
Амангелді Иманов көшесі - 28, 30, 32, 34, 36;
Бейбітшілік көшесі - 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82;
Киевская көшесі - 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 77, 78, 78а, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95;
Советская көшесі - 26, 27, 29, 31, 32, 35, 37, 41, 43, 44, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 77, 79, 81, 85, 87, 89;

Местонахождение: Акмолинская область, Шортандинский район, поселок Шортанды, улица Пионерская, 4, здание государственного учреждения "Шортандинская средняя школа № 1" отдела образования Шортандинского района.
Границы:
улица 50 лет Октября - 1, 2, 2а, 2б, 2в, 2Г, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51;
улица Пролетарская - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54;
улица Южная - 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62;
улица Пионерская - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60;
улица Первомайская - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 31;
улица 30 лет Победы - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32;
улица Советская - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а;
улица Феликса Дзержинского - 2, 2а, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 20, 22, 22а, 24, 24а, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44;
улица Молодежная - 2, 3.
Избирательный участок № 694
Местонахождение: Акмолинская область, Шортандинский район, поселок Шортанды, улица Советская, 87, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Жер-Ана".
Границы:
улица 30 лет Победы - 51, 51а, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 95, 97, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 111а, 112, 113, 115а;
улица Амангельды Иманова - 28, 30, 32, 34, 36;
улица Бейбитшилик - 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82;
улица Киевская - 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 77, 78, 78а, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95;
улица Советская - 26, 27, 29, 31, 32, 35, 37, 41, 43, 44, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 77, 79, 81, 85, 87, 89;

2-ші Кооперативная көшесі - 1, 2, 3, 4;
Константин Кайдалов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 29, 35;
Гаражная көшесі - 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17;
Автомобилистов көшесі - 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Северная көшесі - 14, 15, 17, 19, 21, 63;
Западный тұйық көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 17, 19, 20, 21;
Құлагер тұйық көшесі - 4, 6, 9, 11, 12, 13, 14;
Көкпар тұйық көшесі - 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Ынтымақ тұйық көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
Азаттық тұйық көшесі - 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 23, 25, 25а;
Зеленый тұйық көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
№ 695 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Шортанды ауданы, Шортанды кенті, Нефтебазовская көшесі, 1, "Шортандинская нефтебаза" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекаралары:
Линейная көшесі - 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 28;
Октябрьская көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 82, 84;
Виктор Шишлянников көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 12, 13, 14, 15, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 77, 78, 79, 80, 81;
Ардагер көшесі - 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 59, 61, 63, 63а, 65;
Юрий Смирнов көшесі - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 36, 36а, 60;
Василий Чапаев көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 11, 13, 15;
Нефтебазовская көшесі - 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13;
Казциковская көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6;
2-ші Казциковская көшесі - 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26;
Дорожная көшесі - 1, 3, 4, 5, 7, 7а, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 19а, 21, 23, 25;
Строителей көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11а, 12, 13, 14, 15, 17, 17а;
Қазанат тұйық көшесі - 6, 8, 14;
Жетіген тұйық көшесі - 7, 9, 13;
Темірқазық тұйық көшесі - 1, 7, 8;
Береке тұйық көшесі - 7, 8, 9, 15, 17, 23.
№ 696 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Шортанды ауданы, Жолымбет кенті, Шоқан Уәлиханов көшесі, 31, "Шортанды аудандық білім беру бөлімінің "Жолымбет № 2 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары:

улица 2-ая Кооперативная - 1, 2, 3, 4;
улица Константина Кайдалова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 29, 35;
улица Гаражная - 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17;
улица Автомобилистов - 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Северная - 14, 15, 17, 19, 21, 63;
переулок Западный - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 17, 19, 20, 21;
переулок Кулагер - 4, 6, 9, 11, 12, 13, 14;
переулок Кокпар - 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
переулок Ынтымак - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
переулок Азаттык - 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 23, 25, 25а;
переулок Зеленый - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Избирательный участок № 695
Местонахождение: Акмолинская область, Шортандинский район, поселок Шортанды, улица Нефтебазовская, 1, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Шортандинская нефтебаза".
Границы:
улица Линейная - 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 28;
улица Октябрьская - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 82, 84;
улица Виктора Шишлянникова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 12, 13, 14, 15, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 77, 78, 79, 80, 81;
улица Ардагер - 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 59, 61, 63, 63а, 65;
улица Юрия Смирнова - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 36, 36а, 60;
улица Василия Чапаева - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 11, 13, 15;
улица Нефтебазовская - 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13;
улица Казциковская - 1, 2, 3, 4, 5, 6;
улица 2-ая Казциковская - 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26;
улица Дорожная - 1, 3, 4, 5, 7, 7а, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 19а, 21, 23, 25;
улица Строителей - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11а, 12, 13, 14, 15, 17, 17а; переулок Казанат - 6, 8, 14;
переулок Жетиген - 7, 9, 13;
переулок Темирказык - 1, 7, 8;
переулок Береке - 7, 8, 9, 15, 17, 23.
Избирательный участок № 696
Местонахождение: Акмолинская область, Шортандинский район, поселок Жолымбет, улица Шокана Уалиханова, 31, здание государственного учреждения "Жолымбетская средняя школа № 2" отдела образования Шортандинского района.
Границы:

Шоқан Уәлиханов көшесі - 1, 1а, 2, 2а, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32;
Абай Құнанбаев көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20;
Бауыржан Момышұлы көшесі - 2, 3, 12, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 38, 40;
Юбилейная көшесі - 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13;
40 лет Победы көшесі - 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 12, 14, 16, 21;
Тоқтар Әубәкіров көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12;
Бөгембай көшесі - 1, 2, 4, 8, 10, 14, 15, 17, 20;
Почтовая көшесі - 1, 3, 5, 7, 9.
№ 697 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Шортанды ауданы, Жолымбет кенті, Мұхтар Әуезов көшесі, 1, "Шортанды аудандық білім беру бөлімінің "Жолымбет № 1 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары:
Абай Құнанбаев көшесі - 17, 19, 21;
Шоқан Уәлиханов көшесі - 33, 35, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 46;
Набережная көшесі - 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10;
Павла Поповича көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 30, 34, 36, 40, 42, 44, 46, 50;
Дачная көшесі - 2, 4, 6, 8, 10;
Дина Нұрпейісова көшесі - 6, 8, 10, 18, 20, 22, 24, 40;
Строительная көшесі - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 14;
Абылай хан көшесі - 2, 3, 5, 6, 7, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
Төле би көшесі - 3, 4, 5, 6, 11, 12, 14;
Сәкен Сейфуллин көшесі - 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 22, 23;
Комсомольская көшесі- 1а, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21а, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 48, 49, 51, 52, 58, 60;
Мұхтар Әуезов көшесі - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44;
Қазыбек би көшесі - 1, 2, 5, 9;
Мұқағали Мақатаев көшесі - 4, 10, 12, 13, 14, 15, 17;
Степная көшесі - 1, 4;
Қабанбай батыр көшесі - 3, 4, 6, 9, 12, 14, 15, 16, 17;
Мирный тұйық көшесі - 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 22, 26.
№ 698 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Шортанды ауданы, Жолымбет кенті, Абай Құнанбаев көшесі, 14, Шортанды ауданының "Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі жанындағы "Ойын - сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі орталығының ғимараты.
Шекаралары:
8 март көшесі - 1, 1а, 1б, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32;
Ақан Сері көшесі - 1, 5, 8, 9, 10-2, 11, 13, 15, 19, 27, 28, 32, 34, 36, 40, 42;
Фабричная көшесі - 1, 3, 4, 5, 7, 9;
Джамбыл Джабаев көшесі - 2, 3, 5, 6, 14, 18, 22, 24, 26, 41, 45, 49, 51, 55, 59, 65;

улица Шокана Уалиханова - 1, 1а, 2, 2а, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32;
улица Абая Кунанбаева - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20; улица Бауыржана Момышулы - 2, 3, 12, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 38, 40;
улица Юбилейная - 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13;
улица 40 лет Победы - 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 12, 14, 16, 21;
улица Токтара Аубакирова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12;
улица Богембая - 1, 2, 4, 8, 10, 14, 15, 17, 20;
улица Почтовая - 1, 3, 5, 7, 9.
Избирательный участок № 697
Местонахождение: Акмолинская область, Шортандинский район, поселок Жолымбет, улица Мухтара Ауэзова, 1, здание государственного учреждения "Жолымбетская средняя школа № 1" отдела образования Шортандинского района.
Границы:
улица Абая Кунанбаева - 17, 19, 21;
улица Шокана Уалиханова - 33, 35, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 46;
улица Набережная - 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10;
улица Павла Паповича - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 30, 34, 36, 40, 42, 44, 46, 50;
улица Дачная - 2, 4, 6, 8, 10;
улица Дины Нурпеисовой - 6, 8, 10, 18, 20, 22, 24, 40;
улица Строительная - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 14;
улица Абылай хана - 2, 3, 5, 6, 7, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
улица Толе би - 3, 4, 5, 6, 11, 12, 14;
улица Сакена Сейфуллина - 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 22, 23;
улица Комсомольская - 1а, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21а, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 48, 49, 51, 52, 58, 60;
улица Мухтара Ауэзова - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44;
улица Казыбек би - 1, 2, 5, 9;
улица Мукагали Макатаева - 4, 10, 12, 13, 14, 15, 17;
улица Степная - 1, 4;
улица Кабанбай батыра - 3, 4, 6, 9, 12, 14, 15, 16, 17;
переулок Мирный - 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 22, 26.
Избирательный участок № 698
Местонахождение: Акмолинская область, Шортандинский район, поселок Жолымбет, улица Абая Кунанбаева, 14, здание центра досуга коммунального государственного учреждения "Досуговый центр" при отделе культуры и развития языков Шортандинского района.
Границы:
улица 8 марта - 1, 1а, 1б, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32;
улица Акан Сери - 1, 5, 8, 9, 10-2, 11, 13, 15, 19, 27, 28, 32, 34, 36, 40, 42;
улица Фабричная - 1, 3, 4, 5, 7, 9;
улица Джамбула Джабаева - 2, 3, 5, 6, 14, 18, 22, 24, 26, 41, 45, 49, 51, 55, 59, 65;

Театральная көшесі - 1а, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 24, 26, 28;
Федор Глинин көшесі - 1, 4, 10-1, 10, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 28;
Александр Пушкин көшесі - 2, 2А, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Атамекен көшесі - 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 35, 40, 42, 48, 50, 52, 54, 58, 62;
Эфельная көшесі - 1, 13;
Валерий Чкалов көшесі - 1, 2, 3, 6, 14, 15, 20, 27;
Әйтеке би көшесі - 1, 4, 5;
Бейбітшілік көшесі - 2, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 43а, 45, 47, 49, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 64;
Құрманғазы көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 11, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44;
Мәншүк Мәметова көшесі - 6, 8, 10, 14, 22, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 42, 44;
Заречная көшесі - 3, 4, 19.
№ 699 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Шортанды ауданы, Жолымбет кенті, Абай Құнанбаев көшесі, 13, "Қазақалтын Тау-кен металлургиялық концерні" акционерлік қоғамы филиалының ғимараты Жолымбет кеніші.
Шекаралары:
Бәйтерек көшесі - 2, 7, 13, 15, 30;
Ахмет Байтұрсынов көшесі - 1, 3, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 34, 36, 38, 41, 45, 53;
Андрей Гапич көшесі - 1, 3, 5, 8;
Михаил Лермонтов көшесі - 2, 3, 14;
Наурызбай батыр көшесі - 1, 2, 16, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 30, 32, 36, 38, 44; Шахтерская көшесі - 9, 11, 33;
Райымбек батыр көшесі - 10, 12, 14, 15, 16, 18, 22;
Ілияс Есенберлин көшесі - 3, 7, 9, 15, 17;
Майская көшесі - 4, 7, 8, 15, 24, 28, 30, 42, 44, 46;
Ыбырай Алтынсарин көшесі - 4, 13, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 35;
Акмолинская көшесі - 5, 7, 15;
Мағжан Жұмабаев көшесі - 7;
Новая көшесі - 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 23, 25, 27, 28, 29, 37, 39;
Юрий Гагарин көшесі - 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 27а, 28, 29, 32, 33, 36, 37, 37-1, 38, 44, 46, 46а, 48, 52;
Оралхан Бөкей көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 37;
Сәбит Мұқанов көшесі - 1, 2, 3, 5, 11, 13, 19, 27, 33;
Северная көшесі - 5, 7, 10, 11, 15, 16, 17, 19, 34;
Максим Горький көшесі - 1а, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 24, 24а;
Амангелді Иманов көшесі - 1, 1а, 5, 6, 16, 22, 23, 24, 31;
Карагандинская көшесі - 1, 2, 3, 5, 6, 14, 18.
№ 700 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Шортанды ауданы, Андреевка ауылы, Мұхтар Әуезов көшесі, 37, "Шортанды аудандық білім беру бөлімінің "Андреевка орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Андреевка ауылы.
№ 701 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Шортанды ауданы, Октябрьское ауылы, Жастар көшесі, 4, "Шортанды аудандық білім беру бөлімінің "Октябрьская негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Октябрьское ауылы.
№ 702 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Шортанды ауданы, Петровка ауылы, Толе би көшесі, 17, "Шортанды аудандық білім беру бөлімінің "Петров орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Петровка ауылы, Новокавказское өзге қонысы.
№ 703 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Шортанды ауданы, Белое Озеро ауылы, Достық көшесі, 30 Б, "Шортанды аудандық білім беру бөлімінің "Елизаветградская негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Белое Озеро ауылы.
№ 704 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Шортанды ауданы, Қара-Адыр бекеті, Школьная көшесі, 20, "Шортанды аудандық білім беру бөлімінің "Қара-Адыр негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қара-Адыр бекеті.
№ 705 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Шортанды ауданы, Пригородное ауылы, Школьная көшесі, 3, Шортанды ауданы білім беру бөлімінің "Пригородная орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Пригородное ауылы, Баскөл өзге қонысы.
№ 706 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Шортанды ауданы, Камышенка ауылы, Абай көшесі, 18, "Шортанды аудандық білім беру бөлімінің "Камышенка бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Камышенка ауылы.
№ 707 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Шортанды ауданы, Дамса ауылы, Александр Велижанцев көшесі, 25, Шортанды аудандық білім беру бөлімінің "В.П. Кузьмин атындағы Дамса орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Дамса ауылы.
№ 708 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Шортанды ауданы, Научный кенті, Мерей көшесі, 11, "Шортанды аудандық білім беру бөлімінің "Институттік орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Научный кенті.
№ 709 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Шортанды ауданы, Степное ауылы, Сары-Арқа көшесі, 2, "Шортанды аудандық білім беру бөлімінің "Степная орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Степное ауылы.
№ 710 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Шортанды ауданы, Бозайғыр ауылы, Бейбітшілік көшесі, 5 А, "Шортанды аудандық білім беру бөлімінің "Бозайғыр орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Бозайғыр ауылы.
№ 711 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Шортанды ауданы, Ключи ауылы, Ынтымақ көшесі, 5 Б, "Шортанды аудандық білім бөлімінің "Ключев орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ключи ауылы.
№ 712 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Шортанды ауданы, Төңкеріс бекеті, Сәкен Сейфуллин көшесі, 8 Г, "Шортанды аудандық білім беру бөлімінің "Төңкеріс негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Төңкеріс бекеті
№ 713 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Шортанды ауданы, Бектау ауылы, Дінмұхамед Қонаев көшесі, 3, "Шортанды аудандық білім беру бөлімінің "Бектау орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Бектау ауылы, Қаражар ауылы.
№ 714 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Шортанды ауданы, Конкрынка ауылы, Қаныш Сатбаев көшесі, 4, Шортанды ауданының "Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі жанындағы "Ойын - сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі орталығының ғимараты.
Шекаралары: Конкрынка ауылы.
№ 715 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Шортанды ауданы, Мықтыкөл ауылы, Райымбек батыр көшесі, 12, "Шортанды аудандық білім беру бөлімінің "Мықтыкөл негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Мықтыкөл ауылы.
№ 716 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Шортанды ауданы, Новоселовка ауылы, Сәкен Сейфуллин көшесі, 20, "Шортанды аудандық білім беру бөлімінің "Новоселов орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Новоселовка ауылы, Қаратөбе ауылы, Первомайское өзге қонысы.
№ 717 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Шортанды ауданы, Новопервомайское ауылы, Достық көшесі, 7, "Шортанды аудандық білім беру бөлімінің "Новопервомайская негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Новопервомайское ауылы.
№ 718 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Шортанды ауданы, Ошақ ауылы, Желтоқсан көшесі, 9, Шортанды ауданының "Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі жанындағы "Ойын-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі орталығының ғимараты.
Шекаралары: Ошақ ауылы.
№ 719 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Шортанды ауданы, Новокубанка ауылы, Кан Де Хан көшесі, 1 а, Шортанды ауданының "Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі жанындағы "Ойын-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі орталығының ғимараты.
Шекаралары: Новокубанка ауылы.
№ 720 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Шортанды ауданы, Алтайское ауылы, Болашақ көшесі, 38, Шортанды ауданының "Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі жанындағы "Ойын-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі орталығының ғимараты.
Шекаралары: Алтайское ауылы.
№ 721 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Шортанды ауданы, Раевка ауылы, Абай көшесі, 16, "Шортанды аудандық білім беру бөлімінің "Раевская орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Раевка ауылы.
№ 722 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Шортанды ауданы, Гуляй Поле ауылы, Школьная көшесі, 2, "Шортанды аудандық білім беру бөлімінің "Гуляйполевская негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Гуляй Поле ауылы.
№ 723 сайлау учаскесі

улица Театральная - 1а, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 24, 26, 28;
улица Федора Глинина - 1, 4, 10-1, 10, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 28;
улица Александра Пушкина - 2, 2а, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Атамекен - 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 35, 40, 42, 48, 50, 52, 54, 58, 62;
улица Эфельная - 1, 13;
улица Валерия Чкалова- 1, 2, 3, 6, 14, 15, 20, 27;
улица Айтеке би - 1, 4, 5;
улица Бейбитшилик - 2, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 43а, 45, 47, 49, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 64;
улица Курмангазы - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 11, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44;
улица Маншук Маметовой - 6, 8, 10, 14, 22, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 42, 44;
улица Заречная - 3, 4, 19.
Избирательный участок № 699
Местонахождение: Акмолинская область, Шортандинский район, поселок Жолымбет, улица Абая Кунанбаева, 13, здание филиала акционерного общества "Горно-металлургический концерн Казахалтын" рудник Жолымбет.
Границы:
улица Байтерек - 2, 7, 13, 15, 30;
улица Ахмета Байтурсынова - 1, 3, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 34, 36, 38, 41, 45, 53;
улица Андрея Гапича - 1, 3, 5, 8;
улица Михаила Лермонтова - 2, 3, 14;
улица Наурызбай батыра - 1, 2, 16, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 30, 32, 36, 38, 44;
улица Шахтерская - 9, 11, 33;
улица Райымбек батыра - 10, 12, 14, 15, 16, 18, 22;
улица Ильяса Есенберлина - 3, 7, 9, 15, 17;
улица Майская - 4, 7, 8, 15, 24, 28, 30, 42, 44, 46;
улица Ыбырая Алтынсарина - 4, 13, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 35;
улица Акмолинская - 5, 7, 15;
улица Магжана Жумабаева - 7;
улица Новая - 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 23, 25, 27, 28, 29, 37, 39;
улица Юрия Гагарина - 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 27а, 28, 29, 32, 33, 36, 37, 37-1, 38, 44, 46, 46а, 48, 52;
улица Оралхан Бокея - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 37;
улица Сабита Муканова - 1, 2, 3, 5, 11, 13, 19, 27, 33;
улица Северная - 5, 7, 10, 11, 15, 16, 17, 19, 34;
улица Максима Горького - 1а, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 24, 24а;
улица Амангельды Иманова - 1, 1а, 5, 6, 16, 22, 23, 24, 31;
улица Карагандинская - 1, 2, 3, 5, 6, 14, 18.
Избирательный участок № 700
Местонахождение: Акмолинская область, Шортандинский район, село Андреевка, улица Мухтара Ауэзова, 37, здание государственного учреждения "Андревская средняя школа" отдела образования Шортандинского района.
Границы: село Андреевка.
Избирательный участок № 701
Местонахождение: Акмолинская область, Шортандинский район, село Октябрьское, улица Жастар, 4, здание государственного учреждения "Октябрьская основная школа" отдела образования Шортандинского района.
Границы: село Октябрьское.
Избирательный участок № 702
Местонахождение: Акмолинская область, Шортандинский район, село Петровка, улица Толе би, 17, здание государственного учреждения "Петровская средняя школа" отдела образования Шортандинского района.
Границы: село Петровка, иное поселение Новокавказское.
Избирательный участок № 703
Местонахождение: Акмолинская область, Шортандинский район, село Белое Озеро, улица Достык, 30 Б, здание государственного учреждения "Елизаветградская основная школа" отдела образования Шортандинского района.
Границы: село Белое Озеро.
Избирательный участок № 704
Местонахождение: Акмолинская область, Шортандинский район, станция Кара-Адыр, улица Школьная, 20, здание государственного учреждения "Кара-Адырская основная школа" отдела образования Шортандинского района.
Границы: станция Кара-Адыр.
Избирательный участок № 705
Местонахождение: Акмолинская область, Шортандинский район, село Пригородное, улица Школьная, 3, здание государственного учреждения "Пригородная средняя школа" отдела образования Шортандинского района.
Границы: село Пригородное, иное поселение Басколь.
Избирательный участок № 706
Местонахождение: Акмолинская область, Шортандинский район, село Камышенка, улица Абая, 18, здание государственного учреждения "Камышенская начальная школа" отдела образования Шортандинского района.
Границы: село Камышенка.
Избирательный участок № 707
Местонахождение: Акмолинская область, Шортандинский район, село Дамса, улица Александра Велижанцева, 25, здание государственного учреждения "Дамсинская средняя школа имени В.П. Кузьмина" отдела образования Шортандинского района.
Границы: село Дамса.
Избирательный участок № 708
Местонахождение: Акмолинская область, Шортандинский район, поселок Научный, улица Мерей, 11, здание государственного учреждения "Институтская средняя школа" отдела образования Шортандинского района.
Границы: поселок Научный.
Избирательный участок № 709
Местонахождение: Акмолинская область, Шортандинский район, село Степное, улица Сары-Арка, 2, здание государственного учреждения "Степная средняя школа" отдела образования Шортандинского района.
Границы: село Степное.
Избирательный участок № 710
Местонахождение: Акмолинская область, Шортандинский район, село Бозайгыр, улица Бейбитшилик, 5 А, здание государственного учреждения "Бозайгырская средняя школа" отдела образования Шортандинского района.
Границы: село Бозайгыр.
Избирательный участок № 711
Местонахождение: Акмолинская область, Шортандинский район, село Ключи, улица Ынтымак, 5 Б, здание государственного учреждения "Ключевская средняя школа" отдела образования Шортандинского района.
Границы: село Ключи.
Избирательный участок № 712
Местонахождение: Акмолинская область, Шортандинский район, станция Тонкерис, улица Сакена Сейфуллина, 8 Г, здание государственного учреждения "Тонкерисская основная школа" отдела образования Шортандинского района.
Границы: станция Тонкерис.
Избирательный участок № 713
Местонахождение: Акмолинская область, Шортандинский район, село Бектау, улица Динмухамеда Кунаева, 3, здание государственного учреждения "Бектауская средняя школа" отдела образования Шортандинского района.
Границы: село Бектау, село Каражар.
Избирательный участок № 714
Местонахождение: Акмолинская область, Шортандинский район, село Конкрынка, улица Каныша Сатбаева, 4, здание центра досуга коммунального государственного учреждения "Досуговый центр" при отделе культуры и развития языков Шортандинского района.
Границы: село Конкрынка.
Избирательный участок № 715
Местонахождение: Акмолинская область, Шортандинский район, село Мыктыколь, улица Райымбек батыра, 12, здание государственного учреждения "Мыктыкольская основная школа" отдела образования Шортандинского района.
Границы: село Мыктыколь.
Избирательный участок № 716
Местонахождение: Акмолинская область, Шортандинский район, село Новоселовка, улица Сакена Сейфуллина, 20, здание государственного учреждения "Новоселовская средняя школа" отдела образования Шортандинского района.
Границы: село Новоселовка, село Каратюбе, иное поселение Первомайское.
Избирательный участок № 717
Местонахождение: Акмолинская область, Шортандинский район, село Новопервомайское, улица Достык, 7, здание государственного учреждения "Новопервомайская основная школа" отдела образования Шортандинского района.
Границы: село Новопервомайское.
Избирательный участок № 718
Местонахождение: Акмолинская область, Шортандинский район, село Ошак, улица Желтоксан, 9, здание центра досуга коммунального государственного учреждения "Досуговый центр" при отделе культуры и развития языков Шортандинского района.
Границы: село Ошак.
Избирательный участок № 719
Местонахождение: Акмолинская область, Шортандинский район, село Новокубанка, улица Кан Де Хана, 1 а, здание центра досуга коммунального государственного учреждения "Досуговый центр" при отделе культуры и развития языков Шортандинского района.
Границы: село Новокубанка.
Избирательный участок № 720
Местонахождение: Акмолинская область, Шортандинский район, село Алтайское, улица Болашак, 38, здание центра досуга коммунального государственного учреждения "Досуговый центр" при отделе культуры и развития языков Шортандинского района.
Границы: село Алтайское.
Избирательный участок № 721
Местонахождение: Акмолинская область, Шортандинский район, село Раевка, улица Абая, 16, здание государственного учреждения "Раевская средняя школа" отдела образования Шортандинского района.
Границы: село Раевка.
Избирательный участок № 722
Местонахождение: Акмолинская область, Шортандинский район, село Гуляй Поле, улица Школьная, 2, здание государственного учреждения "Гуляйполевская основная школа" отдела образования Шортандинского района.
Границы: село Гуляй Поле.
Избирательный участок № 723

Орналасқан жері: Ақмола облысы, Шортанды ауданы, Егемен ауылы, Жамбыл Жабаев көшесі, 13/1, Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Шортанды аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының Егемен медициналық пунктінің ғимараты.
Шекаралары: Егемен ауылы.
№ 724 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Шортанды ауданы, Новограф ауылы, Бейбітшілік көшесі, 16, Шортанды ауданының "Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі "Орталықтандырылған кітапхана жүйесі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Новограф ауылы.

Местонахождение: Акмолинская область, Шортандинский район, село Егемен, улица Джамбула Джабаева, 13/1, здание Егеменского медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Шортандинская районная больница" при управлении здравоохранении Акмолинской области.
Границы: село Егемен.
Избирательный участок № 724
Местонахождение: Акмолинская область, Шортандинский район, село Новографское, улица Бейбитшилик, 16, здание государственного учреждения "Централизованная библиотечная система" отдела культуры и развития языков Шортандинского района.
Границы: село Новографское.