Бурабай аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 18 шілдедегі № 6С-29/4 "Бурабай ауданының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 29 мамырдағы № 6С-43/11 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 маусымда № 7219 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 ақпандағы № 6С-56/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 25.02.2020 № 6С-56/4 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 546 бабына сәйкес, Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бурабай аудандық мәслихатының "Бурабай ауданының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы" 2018 жылғы 18 шілдедегі № 6С-29/4 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6754 болып тіркелген, 2018 жылғы 15 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
ХLІІІ cессиясының
төрағасы
Р.Махаев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ө.Бейсенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бурабай ауданың әкімі Қ.Қарауылов
Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігі Мемлекеттік кірістер
комитетінің Ақмола облысы
бойынша Мемлекеттік кірістер
департаментінің "Бурабай ауданы
бойынша Мемлекеттік кірістер
басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесі
Бурабай аудандық мәслихаттың
2019 жылғы 29 мамырдағы
№ 6С-43/11 шешіміне
қосымша
Бурабай аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 18 шілдедегі
№ 6С-29/4 шешіміне
қосымша
Бурабай ауданының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері
Р/б №
Салық салу объектісінің атауы
Тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері (айлық есептік көрсеткіштермен)
1
Бір ойыншымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
2
2
Бiреуден көп ойыншының қатысуымен ойын өткiзуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
3
3
Ойын өткізу үшiн пайдаланылатын дербес компьютер
1
4
Ойын жолы
20
5
Карт
10
6
Бильярд үстелі
3
7
Уәкілетті ұйымның айырбастау пункті
10

О внесении изменения в решение Бурабайского районного маслихата от 18 июля 2018 года № 6С-29/4 "Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Бурабайского района"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 29 мая 2019 года № 6С-43/11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 июня 2019 года № 7219. Утратило силу решением Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 25 февраля 2020 года № 6С-56/4
Сноска. Утратило силу решением Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 25.02.2020 № 6С-56/4 (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс), Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата "Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Бурабайского района" от 18 июля 2018 года № 6С-29/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6754, опубликовано 15 августа 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель
ХLІІІ сессии
районного маслихата
Р.Махаев
Секретарь
районного маслихата
У.Бейсенов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Бурабайского района К.Караулов
Республиканское государственное
учреждение "Управление
государственных доходов по
Бурабайскому району" Департамента
государственных доходов по
Акмолинской области Комитета
государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан
Приложение к решению
Бурабайского районного
маслихата от 29 мая
2019 года № 6С-43/11
Приложение к решению
Бурабайского районного
маслихата от 18 июля
2018 года № 6С-29/4
Единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Бурабайского района
№ п/п
Наименование объекта налогообложения
Единые ставки фиксированного налога (в месячных расчетных показателях)
1
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
2
2
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
3
3
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
1
4
Игровая дорожка
20
5
Карт
10
6
Бильярдный стол
3
7
Обменный пункт уполномоченной организации
10