Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 10 қазандағы № а-10/460 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 қазанда № 7416 болып тіркелді
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Жер кодексіне сәйкес, Бурабай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Талшықты-оптикалық байланыс желісін жобалау, жүргізу және пайдалану үшін Бурабай ауданы Зеленобор ауылдық округінің әкімшілік шекараларында орналасқан "Қазақтелеком" акционерлік қоғамына жалпы алаңы 4,9944 гектар жер учаскелерін алып қоймастан үш (3) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Талшықты-оптикалық байланыс желісін жобалау, жүргізу және пайдалану мақсатында жер учаскесін пайдаланған кезде "Қазақтелеком" акционерлік қоғамы Қазақстан Республикасы заңнамасының талаптарын сақтасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Бурабай ауданы әкімінің орынбасары У.М. Ғабдуллинге жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бурабай ауданының әкімі А.Муздыбаев

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Бурабайского района Акмолинской области от 10 октября 2019 года № а-10/460. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 11 октября 2019 года № 7416
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, акимат Бурабайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут сроком на три (3) года без изъятия земельных участков акционерному обществу "Казахтелеком" общей плошадью 4,9944 гектар расположенного в административных границах Зеленоборского сельского округа Бурабайского района, для проектирования, прокладки и эксплуатации волоконно-оптической линии связи.
2. Акционерному обществу "Казахтелеком" соблюдать требования законодательства Республики Казахстан при использовании земельного участка в целях проектирования, прокладки и эксплуатации волоконно-оптической линии связи.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Бурабайского района Габдуллина У.М.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Бурабайского района А.Муздыбаев