Облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 337 "Қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2019 жылғы 1 наурыздағы № 385 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 наурызда № 5983 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2021 жылғы 17 мамырдағы № 43 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Ақтөбе облыстық мәслихатының 17.05.2021 № 43 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық Кодексі) Кодексiнің 576-бабының 8-тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 5-тармағына сәйкес, Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 337 "Қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3349 тіркелген, 2011 жылғы 6 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
шешімнің 1 - тармағындағы "1.3.6." сандары "1.1" сандарымен ауыстырылсын;
шешімнің қосымшасындағы 6 - тармақтың 1.1) тармақшасы қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы
Т. ЕСЕНҒҰЛОВ
Облыстық мәслихаттың хатшысы С. ҚАЛДЫҒҰЛОВА
2019 жылғы 1 наурыздағы № 385 облыстық мәслихаттың шешіміне қосымша
2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 337 облыстық мәслихаттың шешіміне қосымша
Өндіріс пен тұтыну қалдықтарын орналастырғаны үшін төлемақы мөлшерлемелеріне өзгеріс енгізу
р/с
Қалдықтардың түрлері
Төлемақы мөлшерлемелері (АЕК)
1 тонна үшін
1 гигабеккерель (Гбк) үшін
1.1
Коммуналдық қалдықтар (тұрмыстық қатты қалдықтар, тазарту құрылыстарының кәріздік тұнбасы)

О внесении изменений в решения областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 337 "О повышении ставок платы за эмиссии в окружающую среду"
Решение маслихата Актюбинской области от 1 марта 2019 года № 385. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 6 марта 2019 года № 5983. Утратило силу решением маслихата Актюбинской области от 17 мая 2021 года № 43
Сноска. Утратило силу решением маслихата Актюбинской области от 17.05.2021 № 43 (вводится в действие с 01.01.2022).
В соответствии с пунктом 8 статьи 576 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс) и пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 337 "О повышении ставок платы за эмиссии в окружающую среду" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3349, опубликованное 6 января 2011 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник") следующие изменения:
в пункте 1 решения цифры "1.3.6" заменить цифрами "1.1.";
подпункт 1.1) пункта 6 приложения к решению изложить в новой редакции согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
областного маслихата
Т. ЕСЕНГУЛОВ
Секретарь областного маслихата С. КАЛДЫГУЛОВА
Приложение к решению областного маслихата от 1 марта 2019 года № 385
Приложение к решению областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 337
Внесение изменения в ставки платы за размещение отходов производства и потребления
№ п/п
Виды отходов
Ставки платы (МРП)
за 1 тонну
за 1 гигабеккерель (Гбк)
1.1
Коммунальные отходы (твердые бытовые отходы, канализационный ил очистных сооружений)