"Ақтөбе қаласында екі ауданды құру және қала аудандарының шекараларын белгілеу туралы" Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімдігінің 2018 жылғы 30 наурыздағы № 1919 бірлескен қаулысы және Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2018 жылғы 30 наурыздағы № 314 шешіміне толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімдігінің 2019 жылғы 10 қаңтардағы № 77 қаулысы және Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2019 жылғы 10 қаңтардағы № 409 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Ақтөбе қаласы "Астана" ауданының Әділет басқармасында 2019 жылғы 16 қаңтарда № 3-1-227 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 13 бабының 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік баскару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 31 баптарына сәйкес, Ақтөбе қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімдігінің 2018 жылғы 30 наурыздағы № 1919 және Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2018 жылғы 30 наурыздағы № 314 "Ақтөбе қаласында екі ауданды құру және қала аудандарының шекараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-1-182 тіркелген, 2018 жылғы 16 сәуірде электрондық түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) бірлескен қаулысы және шешіміне келесі толықтыру енгізілсін:
келесі мәтіндегі 2-1 тармақпен толықтырылсын:
"2-1 Актөбе облысының өкiлдi және атқарушы органына Ақтөбе қаласының Кенес Нокин, Ақшат, Белогор, Белогор карьері, Бекқұл баба, Қызылжар, Пригородный, Садовое, Украинка, Өлке, Шиелісай, Жаңақоныс, Құрашасай, Жіңішке, Шестихатка, Қурайлы, Георгиевка, Елек, Өрлеу, Қарғалы, Ақжар, Мағаджан, Сазды ауылдарын тұрғын үй алаптарына қайта құру жөнінде ұсыныс енгізсін.".
2. "Ақтөбе қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бірлескен қаулыны және шешімді аумақтық әділет органдарында мемлекеттік тіркеу;
2) осы бірлескен қаулыны және шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы бірлескен қаулыны және шешімді Ақтөбе қалалық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен қаулы және шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қаласының әкімі І. Испанов
Ақтөбе қалалық
мәслихатының сессия төрағасы
А. Сакиев
Ақтөбе қалалық
мәслихатының хатшысы
С. Шынтасова

О внесении дополнения в совместное постановление акимата города Актобе Актюбинской области от 30 марта 2018 года № 1919 и решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 30 марта 2018 года № 314 "Об образовании двух районов и установлении границ районов в городе Актобе"
Постановление акимата города Актобе Актюбинской области от 10 января 2019 года № 77 и решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 10 января 2019 года № 409. Зарегистрировано Управлением юстиции района "Астана" города Актобе Департамента юстиции Актюбинской области 16 января 2019 года № 3-1-227
В соответствии с подпунктом 3) статьи 13 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", со статьями 6, 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Актобе ПОСТАНОВЛЯЕТ и маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в совместное постановление акимата города Актобе Актюбинской области от 30 марта 2018 года № 1919 и решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 30 марта 2018 года № 314 "Об образовании двух районов и установлении границ районов в городе Актобе" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-1-182, опубликованное 16 апреля 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующее дополнение:
дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Внести предложение в исполнительный и представительный орган Актюбинской области по преобразованию сел Кенеса Нокина, Акшат, Белогорка, Белогорский карьер, Бекқұл баба, Кызылжар, Пригородное, Садовое, Украинка, Ульке, Шилисай, Жанаконыс, Курашасай, Жіңішке, Шестихатка, Курайли, Георгиевка, Елек, Орлеу, Каргалинское, Акжар, Магаджанское, Сазды города Актобе - в жилые массивы".
2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата города Актобе" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего совместного постановления и решения в территориальном органе юстиции;
2) направление настоящего совместного постановления и решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего совместного постановления и решения на интернет-ресурсе маслихата города Актобе.
3. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Актобе И. Испанов
Председатель сессии
маслихата города Актобе
А. Сакиев
Секретарь маслихата города Актобе С. Шинтасова