Алға аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 217 "2019-2021 жылдарға арналған Алға аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 желтоқсандағы № 315 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 24 желтоқсанда № 6593 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 217 "2019-2021 жылдарға арналған Алға аудандық бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-3-192 тіркелген, 2019 жылы 4 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "7 955 858,6" сандары "7 917 757,6" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "7 093 150,6" сандары "7 055 049,6" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "7 958 249,4" сандары "7 920 148,4" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы - "-96 101,8" сандары "-96 102,8" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру - "96 101,8" сандары "96 102,8" сандарымен ауыстырылсын;
6-1 тармақта:
екінші абзацта: "369 800" сандары "346 800" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
жетінші абзацта: "557 662" сандары "554 481" сандарымен ауыстырылсын;
9 тармақта:
жиырма бірінші абзацта: "87 330" сандары "76 330" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Алгинского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 217 "Об утверждении Алгинского районного бюджета на 2019-2021 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 18 декабря 2019 года № 315. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 24 декабря 2019 года № 6593. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 217 "Об утверждении Алгинского районного бюджета на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-3-192, опубликованное 4 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры - "7 955 858,6" заменить цифрами "7 917 757,6";
в том числе:
поступления трансфертов цифры "7 093 150,6" заменить цифрами "7 055 049,6";
в подпункте 2):
затраты цифры "7 958 249,4" заменить цифрами "7 920 148,4";
в подпункте 5):
дефицит бюджета цифры "-96 101,8" заменить цифрами "-96 102,8";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета цифры "96 101,8" заменить цифрами "96 102,8";
в пункте 6-1:
в пункте 7:
в абзаце седьмом: цифры "557 662" заменить цифрами "554 481";
в абзаце втором: цифры "369 800" заменить цифрами "346 800";
в пункте 9:
в абзаце двадцать первом: цифры "87 330" заменить цифрами "76 330".
2. Приложения 1, 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

3. "Алға аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Алға аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алға аудандық
мәслихат сессиясының төрағасы
М. Муратбаев
Алға аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Жумабаев

3. Государственному учреждению "Аппарат Алгинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Алгинского районного маслихата, после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Алға аудандық
мәслихат сессиясының төрағасы
М. Муратбаев
Алға аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Жумабаев

7075
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3226
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
77285,5
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
18304
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
61584
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
28990,4
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
29731,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
29620,5
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18999,5
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
7029
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
3592
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
111
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
111
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
838565
1
Тұрғын үй шаруашылығы
793160
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2040,3
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
1101,8
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
938,5
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
28745
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
28745
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
762374,7
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
462580,7
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
280149
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
19645
2
Коммуналдық шаруашылық
40117
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
25315
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
17500
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру

7075
006
Оказание жилищной помощи
3226
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
77285,5
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
18304
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
61584
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
28990,4
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
29731,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
29620,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
18999,5
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
7029
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
3592
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
111
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
111
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
838565
1
Жилищное хозяйство
793160
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2040,3
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
1101,8
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
938,5
464
Отдел образования района (города областного значения)
28745
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек"
28745
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
762374,7
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
462580,7
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
280149
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
19645
2
Коммунальное хозяйство
40117
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
25315
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
17500
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)

Алға аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 217 шешіміне № 5 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджетке ауылдық округ әкімі аппараттарының бюджеттік бағдарламаларының тізбесі
Қала және ауылдық округтердің атауы
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер 123001
Елді мекендердегі көшелерді жарықтан-дыру 123008
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету 123009
Бесқоспа

Приложение № 5 к решению Алгинского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 217
Перечень бюджетных программ акимов сельских округов в районном бюджете на 2019 год
Наименование города и сельских округов
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа 123001
Освещение улиц в населенных пунктах 123008
Обеспечение санитарии населенных пунктов 123009
Бескоспинский