Бестамақ ауылдық округінің Бесқоспа ауылының көшесін қайта атау туралы
Ақтөбе облысы Алға ауданы Бестамақ ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 11 қыркүйектегі № 76 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 23 қыркүйекте № 6388 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына және Ақтөбе облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 4 қорытындысының негізінде аумақ халқының пікірін ескере отырып, Бестамақ ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бестамақ ауылдық округінің Бесқоспа ауылының келесі көшесі қайта аталсын:
"Есет батыр" көшесі - "Жиделі" көшесіне.
2. "Бестамақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім К. Даулеталин

О переименовании улицы села Бескоспа Бестамакского сельского округа
Решение акима Бестамакского сельского округа Алгинского района Актюбинской области от 11 сентября 2019 года № 76. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 23 сентября 2019 года № 6388
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании заключения Актюбинской областной ономастической комиссии от 20 декабря 2018 года № 4 с учетом мнения населения, аким Бестамакского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать следующую улицу села Бескоспа Бестамакского сельского округа:
улицу "Есет батыр" в улицу "Жиделі".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Бестамакского сельского округа" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким К. Даулеталин