Байғанин аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 6 ақпандағы № 26 "Байғанин ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық әкімдігінің 2019 жылғы 5 наурыздағы № 43 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 7 наурызда № 5986 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 26 қаңтардағы № 10 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы әкімдігінің 26.01.2021 № 10 қаулысымен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Бiлiм туралы" Заңының 6 бабы 4 тармағының 8-1) тармақшасына және 62 бабының 6 тармағына сәйкес, Байғанин аудандық әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Байғанин аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 6 ақпандағы № 26 "Байғанин ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5272 болып тіркелген, 2017 жылғы 18 наурызда аудандық "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в постановление акимата Байганинского района от 6 февраля 2017 года № 26 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Байганинскому району"
Постановление Байганинского районного акимата Актюбинской области от 5 марта 2019 года № 43. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 7 марта 2019 года № 5986. Утратило силу постановлением акимата Байганинского района Актюбинской области от 26 января 2021 года № 10
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Байганинского района Актюбинской области от 26.01.2021 № 10 (вводится в действие с 01.01.2021).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 и пунктом 6 статьи 62 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Байганинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Байганинского района от 6 февраля 2017 года № 26 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Байганинскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5272, опубликованное 18 марта 2017 года в районной газете "Жем-Сағыз") следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

2. "Байғанин аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы қаулыны Байғанин ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

2. Государственному учреждению "Байганинский районный отдел образования" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Байганинского района.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Ж. Жаңабайға жүктелсiн.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Байғанин ауданының әкімі А. Шериязданов
Байғанин аудандық әкімдігінің 2019 жылғы 5 наурыздағы № 43 қаулысына қосымша
Байғанин аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 6 ақпандағы № 26 қаулысымен бекітілген
Байғанин ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
р/н
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының атаулары және әкімшілік-аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Бір тәрбиеленушіге айына жұмсалатын шығындардың орташа құны (теңге)
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының ата-ана төлемақысының бір күнге мөлшері (теңге)
Балабақша
Балабақша
Балабақша
1
Ақтөбе облысы "Байғанин ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Қарауылкелді бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
75
31300
300
2
Ақтөбе облысы "Байғанин ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Рауан" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
75
31300
300
3
Ақтөбе облысы "Байғанин ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Шаттық" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
140
31300
300
4
Ақтөбе облысы "Байғанин ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Шұғыла" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
100
31300
300
5
Ақтөбе облысы "Байғанин ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Жарлы" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
50
31300
300
6
Ақтөбе облысы "Байғанин ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Жарқамыс" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
60
31300
300
7
Жауапкершілігі шектеулі серіктестігі "Асем и Нур" балабақшасы"
125
28063
300
8
Жауапкершілігі шектеулі серіктестігі "Талап Проект" "Аль Нұр" балабақшасы"
75
28063
300
9
Жауапкершілігі шектеулі серіктестігі "Талап Проект" "Ботақан" балабақшасы"
50
28063
300
10
Ақтөбе облысы "Байғанин ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Миялы" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
30
31300
300
11
Ақтөбе облысы "Байғанин ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Ноғайты" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
50
31300
300
12
Ақтөбе облысы "Байғанин ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Алтай" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
50
31300
300
13
Ақтөбе облысы "Байғанин ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Балдәурен" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
50
31300
300
14
Ақтөбе облысы "Байғанин ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Оймауыт" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
40
31300
300
15
Ақтөбе облысы "Байғанин ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Ебейті" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
25
31300
300

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ж. Жанабай.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Байганинского района А. Шериязданов
Приложение к постановлению акимата Байганинского района от 5 марта 2019 года № 43
Утвержден постановлением акимата Байганинского района от 6 февраля 2017 года № 26
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Байганинскому району
Наименования и административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге)
Размер родительской платы в организациях дошкольного воспитания и обучения в день /тенге/
Детский сад
Детский сад
Детский сад
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад Карауылкелди" государственного учреждения "Аппарат акима Байганинского района" Актюбинской области
75
31300
300
2
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Рауан" государственного учреждения "Аппарат акима Байганинского района" Актюбинской области
75
31300
300
3
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Шаттык" государственного учреждения "Аппарат акима Байганинского района" Актюбинской области
140
31300
300
4
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Шугыла" государственного учреждения "Аппарат акима Байганинского района" Актюбинской области
100
31300
300
5
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Жарлы" государственного учреждения "Аппарат акима Байганинского района" Актюбинской области
50
31300
300
6
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Жаркамыс" государственного учреждения "Аппарат акима Байганинского района" Актюбинской области
60
31300
300
7
Товарищество с ограниченной ответственностью "Детский сад" Асем и Нур"
125
28063
300
8
Товарищество с ограниченной ответственностью "Детский сад" Талап Проект Аль Нур"
75
28063
300
9
Товарищество с ограниченной ответственностью "Детский сад" Талап Проект Ботакан"
50
28063
300
10
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Миялы" государственного учреждения "Аппарат акима Байганинского района" Актюбинской области
30
31300
300
11
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Ногайты" государственного учреждения "Аппарат акима Байганинского района" Актюбинской области
50
31300
300
12
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Алтай" государственного учреждения "Аппарат акима Байганинского района" Актюбинской области
50
31300
300
13
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Балдаурен" государственного учреждения "Аппарат акима Байганинского района" Актюбинской области
50
31300
300
14
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Оймауыт" государственного учреждения "Аппарат акима Байганинского района" Актюбинской области
40
31300
300
15
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Ебейти" государственного учреждения "Аппарат акима Байганинского района" Актюбинской области
25
31300
300