Шектеу іс-шараларын алу және Байғанин ауданы Сартоғай ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 5 сәуірдегі № 3 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Сартоғай ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 19 қарашадағы № 9 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 20 қарашада № 6471 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Байғанин аудандық аумақтық инспекция басшысының 2019 жылғы 12 қарашадағы № 2-8-05/158 ұсынысы негізінде, Байғанин ауданы Сартоғай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байғанин ауданы Сартоғай ауылдық округінің Алтай батыр ауылында мүйізді ірі қара малдар арасынан бруцеллез ауруының ошақтарын жою бойынша кешенді ветеринариялық іс-шаралары жүргізілгендігіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары алынсын.
2. Байғанин ауданы Сартоғай ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 5 сәуірдегі № 3 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-4-171 болып тіркелген, 2018 жылғы 5 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Сартоғай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) Осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Байғанин аудандық әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
Ескерту. 3 тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Сартоғай ауылдық округі әкімінің 10.11.2020 № 9 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі А. Махан

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Сартогайского сельского округа Байганинского района от 5 апреля 2018 года № 3 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Сартогайского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 19 ноября 2019 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 ноября 2019 года № 6471
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления руководителя Байганинской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 ноября 2019 года № 2-8-05/158, аким Сартогайского сельского округа Байганинского района РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные на территориии села Алтай батыр Сартогайского сельского округа Байганинского района, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации очагов болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Сартогайского сельского округа Байганинского района от 5 апреля 2018 года № 3 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-4-171, опубликованное 5 мая 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Сартогайского сельского округа Байганинского района Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Байганинского района после его официального опубликования.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решением акима Сартогайского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 10.11.2020 № 9 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа А. Махан