Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 185 "2019-2021 жылдарға арналған Ырғыз аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2019 жылғы 14 мамырдағы № 225 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 16 мамырда № 6151 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9, 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 185 "2019-2021 жылдарға арналған Ырғыз аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-5-199 тіркелген, 2019 жылы 11 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер "3 778 614" сандары "4 276 767" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері "3 291 060" сандары "3 789 213" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар "3 792 085,7" сандары "4 290 238,7" сандарымен ауыстырылсын;
7- тармақта:
бірінші абзацта:
"41 515" сандары "210 962" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге - 444 655 мың теңге;";
алтыншы, жетінші, сегізінші, тоғызыншы, оныншы, он бірінші абзацтар алынып тасталсын;
он үшінші абзацта:
"26 118" сандары "46 192" сандарымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға-283 952 мың теңге;";
"аз қамтылған көп балалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға – 10 567 мың теңге;";
"мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге- 23 429 мың теңге.".
10- тармақта:
үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 58 249 мың теңге;";
және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге -5 086 мың теңге.".

О внесений изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 185 "Об утверждении Иргизского районного бюджета на 2019-2021 годы
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 14 мая 2019 года № 225. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 16 мая 2019 года № 6051
В соответствии статьями 9, 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 185 "Об утверждении Иргизского районного бюджета на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-5-199, опубликованное 11 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "3 778 614" заменить цифрами "4 276 767";
в том числе:
поступления трансфертов цифры "3 291 060" заменить цифрами "3 789 213";
в подпункте 2):
затраты цифры "3 792 085,7" заменить цифрами "4 290 238,7";
в пункте 7:
в абзаце первом:
цифры "41 515" заменить цифрами "210 962";
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
"444 655 тысяч тенге -на повышение заработной платы гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;";
исключить абзацы шестой, седьмой, восьмой, девятый, десятый, одиннадцатый;
в абзаце тринадцатом:
цифры "26 118" заменить цифрами "46 192";
и дополнить абзацами следующего содержания:
"283 952 тысяч тенге- на увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования;";
"10 567 тысяч тенге – на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для малообеспеченных многодетных семей;";
"23 429 тысяч тенге -на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих.".
в пункте 10:
абзац третий изложить в следующей редакции:
"58 249 тысяч тенге -на повышение заработной платы гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;";
и дополнить абзацем следующего содержания:
"5 086 тысяч тенге - на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих.".

2. Көрсетілген шешімнің 1, 5 -қосымшалары осы шешімнің 1, 2 -қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Ырғыз аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде ресми жариялауға жіберуді;

2. Приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1, 2 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Иргизского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде;

1 158
059
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 158
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
123 582
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
123 582
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 702
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
11 250
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
58 607
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстарды өткiзу
90
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
3 333
023
Әдістемелік жұмыс
13 967
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
7 473
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 160
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
451 525
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
226 401
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
222 962
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
222 962
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 439
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
3 439
2
Әлеуметтiк көмек
202 680
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
202 680
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
123 447
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
17 510
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
28 691
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
7 753
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
25 279
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
22 444
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
22 444
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

1 158
059
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
1 158
9
Прочие услуги в области образования
123 582
464
Отдел образования района (города областного значения)
123 582
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
26 702
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
11 250
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
58 607
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
90
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
3 333
023
Методическая работа
13 967
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
7 473
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 160
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
451 525
1
Социальное обеспечение
226 401
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
222 962
005
Государственная адресная социальная помощь
222 962
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 439
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
3 439
2
Социальная помощь
202 680
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
202 680
002
Программа занятости
123 447
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
17 510
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
28 691
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
7 753
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
25 279
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
22 444
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
22 444
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения