Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 294 "2019-2021 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 шілдедегі № 366 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 шілдеде № 6312 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109 баптарына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 294 "2019-2021 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-6-183 тіркелген, 2019 жылғы 10 қантарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"3 999 999" сандары "4 016 678" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері
"3 463 992" сандары "3 480 671" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"4 082 606,6" сандары "4 099 285,6" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақта:
үшінші абзацта:
"90 635" сандары "79 582" сандарымен ауыстырылсын.
7 тармақта:
оныншы абзацта:
"2 000" сандары "3 500" сандарымен ауыстырылсын;
он төртінші абзацта:
"30 035" сандары "30 385" сандарымен ауыстырылсын;
жиырмасыншы абзацта:
"3 000" сандары "2 882" сандарымен ауыстырылсын;
және келесідей мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"22 000 мың теңге - Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының Қос Естек ауылында ауылдық клубының құрылысына;
4 000 мың теңге - мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге.".
2. Көрсетілген шешімдегі 1 және 5 қосымшалары осы шешімдегі 1 және 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Қарғалы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрде эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.

О внесений изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 294 "Об утверждении Каргалинского районного бюджета на 2019-2021 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 24 июля 2019 года № 366. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 30 июля 2019 года № 6312
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 294 "Об утверждении Каргалинского районного бюджета на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-6-183, опубликованное 10 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "3 999 999" заменить цифрами "4 016 678",
в том числе:
поступления трансфертов
цифры "3 463 992" заменить цифрами "3 480 671";
в подпункте 2):
затраты
цифры "4 082 606,6" заменить цифрами "4 099 285,6".
в пункте 6:
в абзаце третьем:
цифры "90 635" заменить цифрами "79 582".
в пункте 7:
в абзаце десятом:
цифры "2 000" заменить цифрами "3 500";
в абзаце четырнадцатом:
цифры "30 035" заменить цифрами "30 385";
в абзаце двадцатом:
цифры "3 000" заменить цифрами "2 882";
и дополнить абзацами следующего содержания:
"22 000 тысяч тенге- на строительство сельского клуба в селе Кос-Истек Каргалинского района Актюбинской области;
4 000 тысяч тенге - на выплату государственной адресной социальной помощи.".
2. Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Каргалинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде.