Қарғалы ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 237 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 5 қаңтарда № 6645 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 24 ақпандағы № 30 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы әкімдігінің 24.02.2021 № 30 қаулысымен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабының 4 тармағы 8-1) тармақшасына, 62 бабының 6 тармағына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Қарғалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарғалы ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қарғалы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 26 наурыздағы № 360 "Қарғалы ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6023 тіркелген, 2019 жылғы 11 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылсын деп танылсын.
3. "Қарғалы аудандық білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Каргалинскому району
Постановление акимата Каргалинского района Актюбинской области от 31 декабря 2019 года № 237. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 5 января 2020 года № 6645. Утратило силу постановлением акимата Каргалинского района Актюбинской области от 24 февраля 2021 года № 30
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Каргалинского района Актюбинской области от 24.02.2021 № 30 (вводится в действие с 01.01.2021).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6, пункта 6 статьи 62 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Каргалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Каргалинскому району, согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Каргалинского района от 26 марта 2019 года № 360 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Каргалинскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6023, опубликованное 11 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Государственному учреждению "Каргалинский районный отдел образования, физической культуры и спорта" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;

2) осы қаулыны ресми жариялағаннан кейін Қарғалы ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж. Төлегеновке жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы ауданының әкімі
А. ДЖУСИБАЛИЕВ
Қарғалы ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 31 желтоқсаны
№ 237
қаулысына қосымша
Қарғалы ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері

2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Каргалинского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ж. Тулегенова.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Каргалинского района
А. ДЖУСИБАЛИЕВ
Приложение к постановлению
акимата Каргалинского района
от 31 декабря 2019 года
№ 237
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Каргалинскому району

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда – Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы әкімдігінің 17.08.2020 № 148 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы (кенті, ауыл)
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарында ата-ананың бір күндік төлемақы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарында бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың бір айдағы орташа құны (теңге)
1
Қосестек ауылы
Қарғалы ауданының "Қос Естек ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Балауса" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
80
37200
350
2
Степное ауылы
Қарғалы ауданы "Степной ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Ақбота" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
40
37200
350
3
Бадамша ауылы
Қарғалы ауданының "Бадамша ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Айгөлек" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
172
37200
450
4
Бадамша ауылы
Қарғалы ауданының "Бадамша ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Балапан" мектепке дейінгі ұйымы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
85
37200
450
5
Петропавл ауылы
Қарғалы ауданының "Желтау ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Бәйтерек" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
138
37200
400
6
Ш. Қалдаяқов ауылы
Қарғалы ауданының "Желтау ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Бөбек" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
100
37200
400

Сноска. Приложение в редакции постановления акимата Каргалинского района Актюбинской области от 17.08.2020 № 148 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Административно -территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения (город, село, поселок)
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Размер родительской платы в организациях дошкольного воспитания и обучения в день (тенге)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в организациях дошкольного воспитания и обучения в месяц (тенге)
1
село Косестек
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-детский сад "Балауса" государственного учреждения "Аппарата акима Кос-Истекского сельского округа" Каргалинского района
80
37200
350
2
село Степное
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли - детский сад "Ақбота" государственного учреждения "Аппарат акима Степного сельского округа" Каргалинского района
40
37200
350
3
село Бадамша
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли - детский сад "Айгөлек" государственного учреждения "Аппарата акима Бадамшинского сельского округа" Каргалинского района
172
37200
450
4
село Бадамша
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дошкольная организация "Балапан" государственного учреждения "Аппарат акима Бадамшинского сельского округа" Каргалинского района
85
37200
450
5
село Петропавловка
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли - детский сад "Бәйтерек" государственного учреждения "Аппарат акима Желтауского сельского округа" Каргалинского района
138
37200
400
6
село Ш.Калдаякова
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли - детский сад "Бөбек" государственного учреждения "Аппарат акима Желтауского сельского округа" Каргалинского района
100
37200
400