Мұғалжар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 сәуірдегі № 16 "Мұғалжар ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 шілдедегі № 335 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 24 шілдеде № 6293 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 5 маусымдағы № 446 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 05.06.2020 № 446 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурызындағы "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізудің тәртібі туралы" Заңының 10-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 сәуірдегі № 16 "Мұғалжар ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4909 тіркелген, 2016 жылдың 17 мамырында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Мұғалжар ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізудің қосымша тәртібінде:
2 тармақта:
1) тармақшасында:
"Жамбыл" сөзі "Жамбыл Жабаев" сөздеріне ауыстырылсын;
"Интернационал көшесі" сөздері "Тәуелсіздік даңғылы" сөздеріне ауыстырылсын;
3 тармақта:
1) тармақшасында:
"Жамбыл" сөзі "Жамбыл Жабаев" сөздеріне ауыстырылсын.
2. "Мұғалжар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне электрондық түрде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық мәслихатының сессия төрағасы Г. Жұмабаева
Мұғалжар аудандық мәслихатының хатшысы Р. Мусенова

О внесении изменений в решение Мугалжарского районного маслихата от 12 апреля 2016 года № 16 "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Мугалжарском районе"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 18 июля 2019 года № 335. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 24 июля 2019 года № 6293. Утратило силу решением Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 5 июня 2020 года № 446
Сноска. Утратило силу решением Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 05.06.2020 № 446 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан", статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 12 апреля 2016 года № 16 "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Мугалжарском районе" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4909, опубликованное 17 мая 2016 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в дополнительный порядок проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Мугалжарском районе, утвержденный указанным решением:
в пункте 2:
в подпункте 1):
слово "Джамбула" заменить словами "Жамбыл Жабаева";
слова "улица Интернациональная" заменить словами "проспект Тәуелсіздік";
в пункте 3:
в подпункте 1):
слово "Джамбула" заменить словами "Жамбыл Жабаева".
2. Государственному учреждению "Аппарат Мугалжарского районного маслихата" в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Мугалжарского районного маслихата Г. Жумабаева
Секретарь Мугалжарского районного маслихата Р. Мусенова