Мұғалжар ауданы Құмсай ауылдық округінің Екінші құдық нүктесіндегі "Оразғали" шаруа қожалығы аумағында карантин белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Құмсай ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 11 қазандағы № 4 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 14 қазанда № 6411 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Құмсай ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 26 қарашадағы № 6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Құмсай ауылдық округі әкімінің 26.11.2019 № 6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Мұғалжар аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2019 жылғы 18 қыркүйектегі № 2-12-4/152 ұсынысы негізінде, Мұғалжар ауданының Құмсай ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар ауданы Құмсай ауылдық округінің Екінші құдық нүктесіндегі "Оразғали" шаруа қожалығы аумағында мүйізді ірі қара малдары арасынан қарасан ауруының анықталуына байланысты карантин белгіленсін.
2. "Мұғалжар ауданы Құмсай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Мұғалжар ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім А. Тугыров
Об установлении карантина на территории крестьянского хозяйства "Оразғали" расположенного на точке Екінші құдық Кумсайского сельского округа Мугалжарского района

Решение акима Кумсайского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 11 октября 2019 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 14 октября 2019 года № 6411. Утратило силу решением акима Кумсайского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 26 ноября 2019 года № 6
Сноска. Утратило силу решением акима Кумсайского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 26.11.2019 № 6 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления руководителя Мугалжарской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 18 сентября 2019 года за № 2-12-4/152, аким Кумсайского сельского округа Мугалжарского района РЕШИЛ:
1. Установить карантин на территории крестьянского хозяйства "Оразғали" расположенного на точке Екінші құдық Кумсайского сельского округа Мугалжарского района в связи с выявлением заболевания эмфизематозного карбункула среди крупного рогатого скота.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Кумсайского сельского округа Мугалжарского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Мугалжарского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким А. Тугыров