Карантинді алып тастау және Мұғалжар ауданы Құмсай ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 11 қазандағы № 4 "Мұғалжар ауданы Құмсай ауылдық округінің Екінші құдық нүктесіндегі "Оразғали" шаруа қожалығы аумағында карантин белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Құмсай ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 26 қарашадағы № 6 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 қарашада № 6492 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына және Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Мұғалжар аудандық аумақтық инспекция басшысының 2019 жылғы 20 қарашадағы № 2-12-4/202 ұсынысы негізінде, Мұғалжар ауданы Құмсай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар ауданы Құмсай ауылдық округінің Екінші құдық нүктесіндегі "Оразғали" шаруа қожалығы аумағында мүйізді ірі қара малдары арасынан қарасан ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық іс-шараларының жүргізілуіне байланысты, белгіленген карантин алынсын.
2. Мұғалжар ауданы Құмсай ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 11 қазандағы № 4 "Мұғалжар ауданы Құмсай ауылдық округінің Екінші құдық нүктесіндегі "Оразғали" шаруа қожалығы аумағында карантин белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6411 тіркелген, 2019 жылғы 15 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Мұғалжар ауданының Құмсай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Мұғалжар ауданы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім                                                                  А. Тугыров

О снятии карантина и признании утратившим силу решения акима Кумсайского сельского округа Мугалжарского района от 11 октября 2019 года № 4 "Об установлении карантина на территории крестьянского хозяйства "Оразғали" расположенного на точке Екінші құдық Кумсайского сельского округа Мугалжарского района"
Решение акима Кумсайского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 26 ноября 2019 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 ноября 2019 года № 6492
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления руководителя Мугалжарской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 20 ноября 2019 года за № 2-12-4/202, аким Кумсайского сельского округа Мугалжарского района РЕШИЛ:
1. Снять карантин установленный на территории крестьянского хозяйства "Оразғали", расположенного на точке Екінші құдық Кумсайского сельского округа Мугалжарского района в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни эмфизематозного карбункула среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Кумсайского сельского округа Мугалжарского района от 11 октября 2019 года № 4 "Об установлении карантина на территории крестьянского хозяйства "Оразғали" расположенного на точке Екінші құдық Кумсайского сельского округа Мугалжарского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6411, опубликованное 15 октября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Кумсайского сельского округа Мугалжарского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) обеспечить размещение данного решения на интернет - ресурсе акимата Мугалжарского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким                                                                  А. Тугыров