Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 310 "2019-2021 жылдарға арналған Шұбарқұдық ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2019 жылғы 1 қарашадағы № 395 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 5 қарашада № 6444 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9–1, 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 310 "2019-2021 жылдарға арналған Шұбарқұдық ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-10-239 тіркелген, 2019 жылғы 16 қаңтарда "Темір" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер – "327 173" сандары "328 097" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері – "257 195" сандары "258 119" сандарымен
ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар – "329 576,3" сандары "330 500,3" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақта:
екінші абзацта:
"23 326" сандары "24 250" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімдегі 1-қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение районного маслихата от 4 января 2019 года № 310 "Об утверждении бюджета Шубаркудыкского сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 1 ноября 2019 года № 395. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 5 ноября 2019 года № 6444. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9–1, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 4 января 2019 года № 310 "Об утверждении бюджета Шубаркудыкского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-10-239, опубликованное 16 января 2019 года в газете "Темір") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "327 173" заменить цифрами "328 097";
поступления трансфертов – цифры "257 195" заменить цифрами
"258 119";
в подпункте 2):
расходы – цифры "329 576,3" заменить цифрами "330 500,3";
в пункте 6:
во втором абзаце:
цифры "23 326" заменить цифрами "24 250".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

3. "Темір аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесіне заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Темір аудандық мәслихатының сессия төрағасы Т. Оспанов
Темір аудандық мәслихатының хатшысы Б. Ізбасов
Аудандық мәслихаттың
2019 жылғы 1 қарашадағы
№ 395 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың
2019 жылғы 4 қаңтардағы
№ 310 шешіміне 1–қосымша
2019 жылға арналған Шұбарқұдық ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы (мың теңге)
I. Кірістер

3. Государственному учреждению "Аппарат Темирского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Темирского районного маслихата Т. Оспанов
Секретарь Темирского районного маслихата Б. Избасов
Приложение
к решению районного маслихата
от 1 ноября 2019 года № 395
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 4 января 2019 года № 310
Бюджет Шубаркудыкского сельского округа на 2019 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
I. Доходы