Ойыл ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 15 тамыздағы № 165 "Ойыл ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық әкімдігінің 2019 жылғы 20 мамырдағы № 93 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 21 мамырда № 6174 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50 бабына сәйкес, Ойыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ойыл ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 15 тамыздағы № 165 "Ойыл ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4008 болып тіркелген, 2014 жылғы 8 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулыға келесідей өзгерістер енгізілсін:
қаулының қазақ тіліндегі деректемелерінде "шешімі" сөзі "қаулы" сөзімен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді;
қазақ тіліндегі қаулыға қосымшасының тақырыбы келесі жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"Ойыл ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар".
2. "Ойыл ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде және мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А. Қазыбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Д. Сагиров
КЕЛІСІЛДІ:
Ойыл аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы:
____________ Б. Бисекенов
" " _________ 2019 жыл

О внесении изменений в постановление акимата Уилского района от 15 августа 2014 года № 165 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Уилского района"
Постановление Уилского районного акимата Актюбинской области от 20 мая 2019 года № 93. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 21 мая 2019 года № 6174
В соответствии со статьей 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Уилского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Уилского района от 15 августа 2014 года №165 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Уилского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4008, опубликованное 8 сентября 2014 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет") следующие изменения:
в реквизиты решения на казахском языке внесено изменение, на русском языке не изменяется;
заголовок приложения к постановлению на казахском языке изложен в новой редакции, на русском языке не изменяется.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Уилского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего постановления на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде и в периодических печатных изданиях.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А. Казыбаева.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Д. Сагиров
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Уилской районной
территориальной комиссии:
____________ Б. Бисекенов
" " _________ 2019 год