Жер учаскелеріне төлемақының базалық ставкаларын белгілеу туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2019 жылғы 31 шілдедегі № 51-259 шешімі және Алматы облысы әкімдігінің 2019 жылғы 6 тамыздағы № 333 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 8 тамызда № 5219 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексiнiң 10-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына және 27-бабының 1-тармағының 8) тармақшасына сәйкес Алматы облысының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI және Алматы облыстық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:

Об установлении базовых ставок платы за земельные участки
Решение Алматинского областного маслихата от 31 июля 2019 года № 51-259 и постановление акимата Алматинской области от 6 августа 2019 года № 333. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 8 августа 2019 года № 5219
В соответствии с пунктом 1 статьи 10 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 и подпунктом 8) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:

1. Осы қаулының және шешімнің қосымшасына сәйкес Алматы облысының орталығында, облыстық және аудандық маңызы бар қалаларда, кенттер мен ауылдық елді мекендерде жер учаскелерiн жеке меншiкке берген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкалары белгіленсін.
2. "Алматы облысының орталығында, облыстық және аудандық маңызы бар қалаларда, кенттер мен ауылдық елді мекендерде жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкаларын бекіту туралы" Алматы облысы мәслихатының 2012 жылғы 03 мамырдағы № 4-23 шешімі және Алматы облысы әкімдігінің 2012 жылғы 03 мамырдағы № 114 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2092 тіркелген, 2012 жылдың 24 мамырында "Жетісу" және "Огни Алатау" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

1. Установить базовые ставки платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность в областном центре, городах областного и районного значения, поселках и сельских населенных пунктах Алматинской области согласно приложению к настоящему постановлению и решению.
2. Признать утратившим силу решение маслихата Алматинской области от 3 мая 2012 года № 4-23 и постановление акимата Алматинской области от 3 мая 2012 года № 114 "Об установлении базовых ставок платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность в областном центре, городах областного и районного значения, поселках и сельских населенных пунктах Алматинской области" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2092, опубликован 24 мая 2012 года в газетах "Жетысу" и "Огни Алатау").

3. Осы бірлескен Алматы облысы әкімдігінің қаулысы мен Алматы облыстық мәслихаты шешімінің орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С. Бекемпіровке жүктелсін.
4. Осы бірлескен Алматы облысы әкімдігінің қаулысы мен Алматы облыстық мәслихатының шешімі әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшiне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.

3. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления акимата Алматинской области и решения Алматинского областного маслихата возложить на заместителя акима области С. Бескемпирова.
4. Настоящее совместное постановление акимата Алматинской области и решение Алматинского областного маслихата вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.

Алматы облысы әкімдігінің 2019 жылғы "___" __________ № ________ және Алматы облыстық мәслихатының 2019 жылғы "___"__________ № ________ "Жер учаскелеріне төлемақының базалық ставкаларын белгілеу туралы" бірлескен қаулысы мен шешіміне қосымша
Алматы облысының орталығында, облыстық және аудандық маңызы бар қалаларда, кенттер мен ауылдық елді мекендерде жер учаскелерiн жеке меншiкке берген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкалары
Р/н
Әкімшілік-аумақтық бірлік
1 шаршы метр үшiн теңгемен төлемақының базалық ставкасы
Ақсу ауданы
Ақсу ауылдық округі
1.
Ақсу ауылы

Приложение к совместному постановлению акимата Алматинской области от "___"__________ 2019 года № ________ и решению Алматинского областного маслихата от "___"__________2019 года № ________ "Об установлении базовых ставок платы за земельные участки"
Базовые ставки платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность в областном центре, городах областного и районного значения, поселках и сельских населенных пунктах Алматинской области
п/п
Административно-территориальная единица
Базовая ставка платы в тенге
за 1 квадратный метр
Аксуский район
Аксуский сельский округ
1.
село Аксу