Көктөбе ауылдық округінің Көктөбе, Алмалы, Төле би ауылдарындағы көшелерін қайта атау туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы Көктөбе ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 13 қарашадағы № 52 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 13 қарашада № 5299 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Көктөбе ауылдық округінің халқының пікірін ескере отырып және Алматы облысының ономастикалық комиссиясының 2018 жылдың 26 қыркүйектегі қорытындысы негізінде, Еңбекшіқазақ ауданы Көктөбе ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көктөбе ауылдық округінің Көктөбе ауылындағы "Киров" көшесі "Рақымжан Қошқарбаев" көшесіне, "Садовая" көшесі "Тұманбай Молдағалиев" көшесіне, "Логовая" көшесі "Ыбырай Алтынсарин" көшесіне;
Алмалы ауылындағы "Новая" көшесі "Наурыз" көшесіне;
Төле би ауылындағы "Комсомольская" көшесі "Алаш Орда" көшесіне, "Подгорная" көшесі "Алатау" көшесіне, "Алматинская" көшесі "Алматы" көшесіне, "Ленин" көшесі "Наурызбай батыр" көшесіне, "Калинин" көшесі "Әлихан Бөкейханов" көшесіне, "Экспериментальная" көшесі "Қартабұлақ" көшесіне, "Мичурин" көшесі "Бауыржан Момышұлы" көшесіне, "Советская" көшесі "Түркістан" көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Көктөбе ауылдық округінің әкімі Б. Джасыбаев

О переименовании улиц в селах Коктобе, Алмалы, Толе би Коктобинского сельского округа
Решение акима Коктобинского сельского округа Енбекшиказахского района Алматинской области от 13 ноября 2019 года № 52. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 ноября 2019 года № 5299
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения Коктобинского сельского округа и на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 26 сентября 2018 года, аким Коктобинского сельского округа Енбкшиказахского района РЕШИЛ:
1. Переименовать в селе Коктобе Коктобинского сельского округа улицу "Кирова" в улицу "Ракымжана Кошкарбаева", улицу "Садовая" в улицу "Туманбая Молдагалиева", улицу "Логовая" в улицу "Ыбырая Алтынсарина";
в селе Алмалы улицу "Новая" в улицу "Наурыз";
в селе Толе би улицу "Комсомольская" в улицу "Алаш Орда", улицу "Подгорная" в улицу "Алатау", улицу "Алматинская" в улицу "Алматы", улицу "Ленина" в улицу "Наурызбай батыра", улицу "Калинина" в улицу "Алихана Бокейханова", улицу "Экспериментальная" в улицу "Картабулак", улицу "Мичурина" в улицу "Бауыржана Момышулы", улицу "Советская" в улицу "Туркистан";
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Коктобинского сельского округа Б. Джасыбаев