Қарасай ауданының елді мекенінің шекарасын (шегін) өзгерту туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 50-5 шешімі және Қарасай ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 470. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 10 қаңтарда № 5390 болып тіркелді
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 108-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 12-бабының 3) тармақшасына сәйкес, Қарасай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қоса беріліп отырған схемалық картаға сәйкес Қарасай ауданының Шамалған ауылдық округіндегі Шамалған ауылының шекарасы (шегі) 9,55 гектарға өзгертіліп, Шамалған ауылының жаңа шекарасының жалпы көлемі 912,92 гектар болып белгіленсін.
2. Осы бірлескен Қарасай ауданы әкімдігінің қаулысы мен Қарасай аудандық мәслихатының шешімінің орындалуын бақылау Қарасай ауданы әкімінің орынбасары Ашимбай Алмасбек Рзабекулына және Қарасай аудандық мәслихатының "Ауылшаруашылығы, көгалдандыру, сауда, қоршаған ортаны қорғау, экология, жерді және табиғи ресурстарды тиімді пайдалану жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы бірлескен Қарасай ауданы әкімдігінің қаулысы мен Қарасай аудандық мәслихатының шешімі әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарасай ауданының әкімі Ж. Далабаев
Қарасай аудандық мәслихатының сессия төрағасы С. Килибаев
Қарасай аудандық мәслихатының хатшысы А. Кошкимбаев
Қарасай ауданының әкімдігі 2019 жылғы 27 желтоқсаны № 470 Қарасай аудандық мәслихаты 2019 жылғы 27 желтоқсаны № 50-5 бірлескен қаулысы мен шешіміне қосымша

Об изменении границ (черт) населенного пункта Карасайского района
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 27 декабря 2019 года № 50-5 и постановление акимата Карасайского района Алматинской области от 27 декабря 2019 года № 470. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 10 января 2020 года № 5390
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат Карасайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границу (черту) села Шамалган Шамалганского сельского округа Карасайского района на 9,55 гектаров, установив новые границы села Шамалган общей площадью 912,92 гектаров согласно прилагаемой схематической карте.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления акимата Карасайского района и решения Карасайского районного маслихата возложить на заместителя акима Карасайского района Ашимбай Алмасбека Рзабекулы и на постоянную комиссию Карасайского районного маслихата "По сельскому хозяйству, озеленению, торговле, охране окружающей среды, экологии, рационального использования земель и природных ресурсов".
3. Настоящее совместное постановление акимата Карасайского района и решение Карасайского районного маслихата вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карасайского района Ж. Далабаев
Председатель сессии Карасайского районного маслихата С. Килибаев
Секретарь Карасайского районного маслихата А. Кошкимбаев
Приложение к совместному постановлению и решению Акимат Карасайского района от 27 декабря 2019 года № 470 Карасайский районный маслихат от 27 декабря 2019 года № 50-5