Кербұлақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Кербұлақ ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-227 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 наурыздағы № 44-245 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 29 наурызда № 5074 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 4-тармағының 5) тармақшасына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кербұлақ аудандық мәслихатының "Кербұлақ ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 42-227 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5012 тіркелген, 2019 жылдың 18 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 9 296 448 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 277 551 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 33 735 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 8 052 мың теңге;
трансферттер түсімі 8 977 110 мың теңге, оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттiк басқару органдарынан трансферттер 13 мың теңге;
ағымдағы нысаналы трансферттер 2 480 847 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 1 495 195 мың теңге;
субвенциялар 5 001 055 мың теңге;
2) шығындар 9 335 070 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 96 747 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 128 775 мың теңге;

О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 42-227 "О бюджете Кербулакского района на 2019-2021 годы"
Решение Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 19 марта 2019 года № 44-245. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 29 марта 2019 года № 5074
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кербулакского районного маслихата "О бюджете Кербулакского района на 2019-2021 годы" от 27 декабря 2018 года № 42-227 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5012, опубликован 18 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 9 296 448 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 277 551 тысяча тенге;
неналоговые поступления 33 735 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 8 052 тысячи тенге;
поступление трансфертов 8 977 110 тысяч тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления 13 тысяч тенге;
целевые текущие трансферты 2 480 847 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1 495 195 тысяч тенге;
субвенции 5 001 055 тысяч тенге;
2) затраты 9 335 070 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 96 747 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 128 775 тысяч тенге;

бюджеттік кредиттерді өтеу 32 028 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 135 369 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 135 369 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Аудан экономикасы мен бюджеті, салық, кіші және орта кәсіпкерлікті қолдау, коммуналдық шаруашылық, көгалдандыру және халыққа қызмет көрсету жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

погашение бюджетных кредитов 32 028 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 135 369 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 135 369 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономике и бюджету района, налогу, поддержке малого и среднего предпринимательства, коммунального хозяйства, озеленению и оказанию услуг населению".

4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кербұлақ аудандық
мәслихатының сессия төрағасы Н. Артықбаева
Кербұлақ аудандық
мәслихатының хатшысы Б. Рысбеков
Кербұлақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 наурыздағы "Кербұлақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Кербұлақ ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-227 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 44-245 шешіміне қосымша

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Кербулакского районного маслихата Н. Артыкбаева
Секретарь Кербулакского
районного маслихата Б. Рысбеков
Приложение к решению Кербулакского районного маслихата от 19 марта 2019 года № 44-245 "О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 42-227 "О бюджете Кербулакского района на 2019 -2021 годы"

17047
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
20700
005
Ауданның (аудандық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
93752
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
13162
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
189255
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
443527
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
77834
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
68051
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
68051
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
9783
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1538
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
8245
2
Әлеуметтiк көмек
333723
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
333723
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
110934
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
30553
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
18183
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
25893
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3030
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
44416
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
59633
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
41081
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
31970
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
31970
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25341
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2557
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

17047
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
20700
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
93752
012
Капитальные расходы государственного органа
150
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
13162
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
189255
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
443527
1
Социальное обеспечение
77834
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
68051
005
Государственная адресная социальная помощь
68051
464
Отдел образования района (города областного значения)
9783
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1538
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
8245
2
Социальная помощь
333723
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
333723
002
Программа занятости
110934
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
30553
006
Оказание жилищной помощи
18183
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
25893
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3030
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
44416
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
59633
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
41081
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
31970
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
31970
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
25341
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2557
021
Капитальные расходы государственного органа