Кербұлақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Кербұлақ ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 42-237 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 14 маусымдағы № 48-264 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 25 маусымда № 5189 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кербұлақ аудандық мәслихатының "Кербұлақ ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 42-237 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5027 тіркелген, 2019 жылдың 30 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 және 10-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Алтынемел ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 32 719 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 975 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 27 744 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 13 207 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 14 537 мың теңге;
2) шығындар 34 546 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 827 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 827 мың теңге.";
"2. 2019-2021 жылдарға арналған Жайнақ батыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 23 791 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5 290 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 18 501 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2 559 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 15 942 мың теңге;

О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 9 января 2019 года № 42-237 "О бюджетах сельских округов Кербулакского района на 2019-2021 годы"
Решение Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 14 июня 2019 года № 48-264. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 25 июня 2019 года № 5189
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кербулакского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Кербулакского района на 2019-2021 годы" от 9 января 2019 года № 42-237 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5027, опубликован 30 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Алтынемелского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 32 719 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 975 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 27 744 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 13 207 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 14 537 тысяч тенге;
2) затраты 34 546 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 827 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 827 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Жайнак батырского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 23 791 тысячa тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 290 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 18 501 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2 559 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 15 942 тысячи тенге;

2) шығындар 26 276 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 485 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 485 мың теңге.";
"3. 2019-2021 жылдарға арналған Қоғалы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 195 592 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 18 551 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 177 041 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 154 414 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 22 627 мың теңге;
2) шығындар 197 743 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 151 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 151 мың теңге.";
"4. 2019-2021 жылдарға арналған Талдыбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 20 018 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 965 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 15 053 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2 496 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 12 557 мың теңге;
2) шығындар 20 487 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 469 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 469 мың теңге.";
"5. 2019-2021 жылдарға арналған Шұбар ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 56 598 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 805 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 51 793 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 36 292 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;

2) затраты 26 276 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 485 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 485 тысяч тенге.";
"3. Утвердить бюджет Когалинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 195 592 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 18 551 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 177 041 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 154 414 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 22 627 тысяч тенге;
2) затраты 197 743 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 151 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 151 тысяча тенге.";
"4. Утвердить бюджет Талдыбулакского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 20 018 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 965 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 15 053 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2 496 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 12 557 тысяч тенге;
2) затраты 20 487 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 469 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 469 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет Шубарского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 56 598 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 805 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 51 793 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 36 292 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;

субвенциялар 15 501 мың теңге;
2) шығындар 57 370 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 772 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 772 мың теңге.";
"6. 2019-2021 жылдарға арналған Көксу ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17 және 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 42 388 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 025 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 39 363 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 25 146 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 14 217 мың теңге;
2) шығындар 42 577 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 189 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 189 мың теңге.";
"7. 2019-2021 жылдарға арналған Қарашоқы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20 және 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 80 782 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5 780 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 75 002 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 40 031 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 34 971 мың теңге;
2) шығындар 83 456 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 674 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 674 мың теңге.";
"8. 2019-2021 жылдарға арналған Басши ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23 және 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 54 108 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5 610 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 48 498 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 33 818 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;

субвенции 15 501 тысяча тенге;
2) затраты 57 370 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 772 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 772 тысячи тенге.";
"6. Утвердить бюджет Коксуского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 42 388 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 025 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 39 363 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 25 146 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 14 217 тысяч тенге;
2) затраты 42 577 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 189 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 189 тысяч тенге.";
"7. Утвердить бюджет Карашокинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 80 782 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 780 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 75 002 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 40 031 тысяча тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 34 971 тысяча тенге;
2) затраты 83 456 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 674 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 674 тысячи тенге.";
"8. Утвердить бюджет Басшийского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 54 108 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 610 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 48 498 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 33 818 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;

4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 5 336 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 5 336 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25 және 28-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 және 10-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Кербұлақ аудандық мәслихатының "Аудан экономикасы мен бюджеті, салық, кіші және орта кәсіпкерлікті қолдау, коммуналдық шаруашылық, көгалдандыру және халыққа қызмет көрсету жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 5 336 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 5 336 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25 и 28 к указанному решению изложить в новой редакции согласно Приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и 10 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Кербулакского районного маслихата "По экономике и бюджету района, налогу, поддержке малого и среднего предпринимательства, коммунального хозяйства, озеленению и оказанию услуг населению".

4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кербұлақ аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Б. Есимов
Кербұлақ аудандық
мәслихатының хатшысы Б. Рысбеков
Кербұлақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 14 маусымдағы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Кербұлақ ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 42-237 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 48-264 шешіміне 1-қосымша

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Кербулакского
районного маслихата Б. Есимов
Секретарь Кербулакского
районного маслихата Б. Рысбеков
Приложение 1 к решению Кербулакского районного маслихата от 14 июня 2019 года № 48-264 "О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 9 января 2019 года № 42-237 "О бюджетах сельских округов Кербулакского района на 2019 -2021 годы"