Көксу ауданы мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 40-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 мамырдағы № 47-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 5 маусымда № 5152 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданы мәслихатының "Көксу ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 40-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5000 тіркелген, 2019 жылдың 25 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 9 766 128 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 847 675 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 5 462 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 7 709 мың теңге;
трансферттер түсімі 8 905 282 мың теңге, оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттiк басқару органдарынан трансферттер 239 мың теңге;
ағымдағы нысаналы трансферттер 4 018 150 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 1 252 693 мың теңге;
субвенциялар 3 634 200 мың теңге;
2) шығындар 9 777 512 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 112 326 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 151 500 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 39 174 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 123 710 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 123 710 мың теңге.".

О внесении изменений в решение маслихата Коксуского района от 27 декабря 2018 года № 40-1 "О бюджете Коксуского района на 2019-2021 годы"
Решение Коксуского районного маслихата Алматинской области от 30 мая 2019 года № 47-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 5 июня 2019 года № 5152
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Коксуского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Коксуского района "О бюджете Коксуского района на 2019-2021 годы" от 27 декабря 2018 года № 40-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5000, опубликован 25 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 9 766 128 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 847 675 тысяч тенге;
неналоговые поступления 5 462 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 7 709 тысяч тенге;
поступления трансфертов 8 905 282 тысячи тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления 239 тысяч тенге;
целевые текущие трансферты 4 018 150 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1 252 693 тысячи тенге;
субвенции 3 634 200 тысяч тенге;
2) затраты 9 777 512 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 112 326 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 151 500 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 39 174 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 123 710 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 123 710 тысяч тенге.".

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Көксу ауданы мәслихатының "Ауданның экономикалық дамуы, жергілікті бюджет, табиғатты қорғау және ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Көксу ауданы мәслихатының
сессия төрағасы Ш. Гусенов
Көксу ауданы
мәслихатының хатшысы А. Досымбеков

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию маслихата Коксуского района "По экономическому развитию района, местному бюджету, охраны природы и вопросам сельского хозяйства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
маслихата Коксуского района Ш. Гусенов
Секретарь маслихата
Коксуского района А. Досымбеков

Көксу ауданы мәслихатының 2019 жылғы "30" мамырдағы "Көксу ауданы мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 40-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 47-1 шешіміне қосымша
Көксу ауданы мәслихатының 2018 жылғы "27" желтоқсандағы "Көксу ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 40-1 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы
(мың тенге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

Приложение к решению маслихата Коксуского района "30" мая 2019 года № 47-1 "О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 40-1 "О бюджете Коксуского района на 2019-2021 годы"
Приложение 1 к решению маслихата Коксуского района от "27" декабря 2018 года № 40-1 "О бюджете Коксуского района на 2019-2021 годы"
Районный бюджет на 2019 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование

15600
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
15000
045
Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
600
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
348334
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1341
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
346993
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
56040
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
56040
001
Жергілікті деңгейде жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8223
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
400
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
47417
13
Басқалар
604504
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
9874
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
9874
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7019
003
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
2400
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
455
9
Басқалар
594630
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3601
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
3601
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
156155
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
13641
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
132637
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекеленген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
9877
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
105141
077
"Ауыл -Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрлымы бойынша іс-шараларды іске асыру
105141
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
209407
052
"Ауыл -Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрлымы бойынша іс-шараларды іске асыру

15600
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
15000
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
600
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
348334
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1341
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
346993
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
56040
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
56040
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области пассажирского транспорта и автомобильных дорог
8223
003
Капитальные расходы государственных органов
400
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
47417
13
Прочие
604504
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
9874
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
9874
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
7019
003
Поддержка предпринимательской деятельности
2400
004
Капитальные расходы государственных органов
455
9
Прочие
594630
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3601
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
3601
452
Отдел финансов района (города областного значения)
156155
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
13641
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
132637
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
9877
464
Отдел образования района (города областного значения
105141
077
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі
105141
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
209407
052
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"