Райымбек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 48-223 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 наурыздағы № 50-238 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 2 сәуірде № 5086 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 4-тармағының 5) тармақшасына, 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Райымбек аудандық мәслихатының "Райымбек ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 48-223 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5015 тіркелген, 2019 жылдың 25 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 3-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 9370556 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 227483 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 3422 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 6554 мың теңге;
трансферттер түсімі 9133097 мың теңге, оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттiк басқару органдарынан трансферттер 8792 мың теңге, оның ішінде:
000013нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару 8792 мың теңге;
мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер 9124305 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1825546 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 954004 мың теңге;
субвенциялар 6344755 мың теңге;
2) шығындар 9454214 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 64477 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 106050 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 41573 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 148135 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 148135 мың теңге.";
"3. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;
өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға ауылдық елді мекендерді жайластыруды шешуге арналған іс-шараларды іске асыруға;
елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға.
Көрсетілген трансферттерді ауылдық округтердің бюджеттеріне бөлу Райымбек ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.".

О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 48-223 "О бюджете Райымбекского района на 2019-2021 годы"
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 20 марта 2019 года № 50-238. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 2 апреля 2019 года № 5086
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Райымбекского районного маслихата "О бюджете Райымбекского района на 2019-2021 годы" от 26 декабря 2018 года № 48-223 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5015, опубликован 25 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 9370556 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 227483 тысячи тенге;
неналоговые поступления 3422 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 6554 тысячи тенге;
поступления трансфертов 9133097 тысяч тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления 8792 тысячи тенге, в том числе:
000014возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов 8792 тысячи тенге;
трансферты из вышестоящих органов государственного управления 9124305 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1825546 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 954004 тысячи тенге;
субвенции 6344755 тысяч тенге;
2) затраты 9454214 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 64477 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 106050 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 41573 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 148135 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 148135 тысяч тенге.";
"3. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам сельских округов, в том числе на:
повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы;
реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
реализацию мероприятий для решения вопросов обустройства населенных пунктов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года;
благоустройству и озеленению населенных пунктов.
Распределение указанных трансфертов бюджетам сельских округов определяются на основании постановления акимата Райымбекского района.".

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Райымбек аудандық мәслихаттың "Жергілікті өзін-өзі басқару, әлеуметтік және экономикалық даму, бюджет, сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Райымбек аудандық
мәслихатының сессия төрағасы Н. Алиев
Райымбек аудандық
мәслихатының хатшысы Е. Кудабаев

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Райымбекского районного маслихата "По местному самоуправлению, социальному и экономическому развитию, бюджету, торговле, оказанию бытовых услуг, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Райымбекского районного
маслихата Н. Алиев
Секретарь Райымбекского
районного маслихата Е. Кудабаев

Райымбек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 наурыздағы "Райымбек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 48-223 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 50-238 шешіміне қосымша
Райымбек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 48-223 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
I. Кірістер

Приложение к решению Райымбекского районного маслихата от 20 марта 2019 года № 50-238 "О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 48-223 "О бюджете Райымбекского района на 2019-2021 годы"
Приложение 1 к решению Райымбекского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 48-223 "О бюджете Райымбекского района на 2019-2021 годы"
Районный бюджет на 2019 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы