Райымбек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 49-236 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 3 сәуірдегі № 52-247 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 15 сәуірде № 5106 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 4-тармағының 5) тармақшасына, 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Райымбек аудандық мәслихатының "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 49-236 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5026 тіркелген, 2019 жылдың 30 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 72397 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5203 мың теңге;
трансферттер түсімдері 67194 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 51321 мың теңге;
субвенциялар 15873 мың теңге;
2) шығындар 76443 мың теңге;
0000153) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4046 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4046 мың теңге.";
"2. 2019-2021 жылдарға арналған Қайнар ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 22394 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4911 мың теңге;
трансферттер түсімдері 17483 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 671 мың теңге;
субвенциялар 16812 мың теңге;
2) шығындар 24893 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2499 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2499 мың теңге.";
"3. 2019-2021 жылдарға арналған Қақпақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 9 января 2019 года № 49-236 "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2019-2021 годы"
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 3 апреля 2019 года № 52-247. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 апреля 2019 года № 5106
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Райымбекского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2019-2021 годы" от 9 января 2019 года № 49-236 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5026, опубликован от 30 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 72397 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 5203 тысячи тенге;
поступления трансфертов 67194 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 51321 тысяча тенге;
субвенции 15873 тысячи тенге;
2) затраты 76443 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4046 тысяч тенге;
0000166) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4046 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Кайнарского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 22394 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 4911 тысяч тенге;
поступления трансфертов 17483 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 671 тысяча тенге;
субвенции 16812 тысяч тенге;
2) затраты 24893 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2499 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2499 тысяч тенге.";
"3. Утвердить бюджет Какпакского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

1) кірістер 19910 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4954 мың теңге;
трансферттер түсімдері 14956 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 575 мың теңге;
субвенциялар 14381 мың теңге;
2) шығындар 21033 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1123 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1123 мың теңге.";
"4. 2019-2021 жылдарға арналған Қарасаз ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 21776 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5141 мың теңге;
трансферттер түсімдері 16635 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 539 мың теңге;
субвенциялар 16096 мың теңге;
2) шығындар 22124 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 348 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 348 мың теңге.";
"5. 2019-2021 жылдарға арналған Нарынқол ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 485750 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 24763 мың теңге;
трансферттер түсімдері 460987 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 434431 мың теңге;
субвенциялар 26556 мың теңге;
2) шығындар 486347 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 597 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 597 мың теңге.";
"6. 2019-2021 жылдарға арналған Сарыжаз ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 27151 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 7725 мың теңге;
трансферттер түсімдері 19426 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 626 мың теңге;
субвенциялар 18800 мың теңге;
2) шығындар 29186 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2035 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2035 мың теңге.";
"8. 2019-2021 жылдарға арналған Текес ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23, 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 19910 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4954 тысячи тенге;
поступления трансфертов 14956 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 575 тысяч тенге;
субвенции 14381 тысяча тенге;
2) затраты 21033 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1123 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1123 тысячи тенге.";
"4. Утвердить бюджет Карасазского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 21776 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 5141 тысяча тенге;
поступления трансфертов 16635 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 539 тысяч тенге;
субвенции 16096 тысяч тенге;
2) затраты 22124 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 348 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 348 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет Нарынкольского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 485750 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 24763 тысячи тенге;
поступления трансфертов 460987 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 434431 тысяча тенге;
субвенции 26556 тысяч тенге;
2) затраты 486347 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 597 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 597 тысяч тенге.";
"6. Утвердить бюджет Сарыжазского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 27151 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 7725 тысяч тенге;
поступления трансфертов 19426 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 626 тысяч тенге;
субвенции 18800 тысяч тенге;
2) затраты 29186 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2035 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2035 тысяч тенге.";
"8. Утвердить бюджет Текесского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 22, 23, 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 292 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 22, 25, 28-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Райымбек аудандық мәслихатының "Жергілікті өзін-өзі басқару, әлеуметтік және экономикалық даму, бюджет, сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 292 тысячи тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 22, 25, 28 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Райымбекского районного маслихата "По местному самоуправлению, социальному и экономическому развитию, бюджету, торговле, оказанию бытовых услуг, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму".

4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Райымбек аудандық
Мәслихатының сессия төрағасы А. Тлеулиев
Райымбек аудандық
мәслихатының хатшысы Е. Кудабаев
Райымбек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 3 сәуірдегі "Райымбек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 49-236 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 52-247 шешіміне 1-қосымша

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Райымбекского районного
маслихата А. Тлеулиев
Секретарь Райымбекского
районного маслихата Е. Кудабаев
Приложение 1 к решению Райымбекского районного маслихата от 3 апреля 2019 года № 52-247 "О внесении изменений Райымбекского районного маслихата от 9 января 2019 года № 49-236 "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2019-2021 годы"

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Райымбек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 3 сәуірдегі "Райымбек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 49-236 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 52-247 шешіміне 2-қосымша
Райымбек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 49-236 шешіміне 4-қосымша
2019 жылға арналған Қайнар ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 2 к решению Райымбекского районного маслихата от 3 апреля 2019 года № 52-247 "О внесении изменений Райымбекского районного маслихата от 9 января 2019 года № 49-236 "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2019-2021 годы"
Приложение 4 к решению Райымбекского районного маслихата от 9 января 2019 года № 49-236 "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2019-2021 годы"
Бюджет Кайнарского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы