Кеген аудандық мәслихатының 2019 жылғы 21 қаңтардағы "Кеген ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 15-52 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 наурыздағы № 17-63 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 1 сәуірде № 5082 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 4-тармағының 5) тармақшасына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Кеген аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кеген аудандық мәслихатының "Кеген ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2019 жылғы 21 қаңтардағы № 15-52 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5018 тіркелген, 2019 жылдың 23 ақпанында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 6 060 380 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 436 802 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 1 383 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 800 мың теңге;
трансферттер түсімі 5 621 395 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2 563 204 мың теңге;
заңнаманың қабылдауына байланысты ысырапты өтеуге арналған трансферттер 2 500 000 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 558 191 мың теңге;
2) шығындар 6 111 302 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 104 366 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 106 050 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 1 684 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 155 288 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 155 288 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Кегенского районного маслихата от 21 января 2019 года № 15-52 "О бюджете Кегенского района на 2019-2021 годы"
Решение Кегенского районного маслихата Алматинской области от 19 марта 2019 года № 17-63. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 1 апреля 2019 года № 5082
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кегенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кегенского районного маслихата "О бюджете Кегенского района на 2019-2021 годы" от 21 января 2019 года № 15-52 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5018, опубликован 23 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 6 060 380 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 436 802 тысячи тенге;
неналоговые поступления 1 383 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 800 тысяч тенге;
поступления трансфертов 5 621 395 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2 563 204 тысячи тенге;
трансферты на компенсацию потерь в связи с принятием законодательства 2 500 000 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 558 191 тысяча тенге;
2) затраты 6 111 302 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 104 366 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 106 050 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 1 684 тысячи тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 155 288 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 155 288 тысяч тенге.".

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау жасау Кеген аудандық мәслихатының "Бюджет, экономикалық даму, өнеркәсіп, көлік, құрылыс, байланыс, сауда, туризм және тұрғын үй мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кеген аудандық
мәслихатының сессия төрағасы Б. Алиев
Кеген аудандық
мәслихатының хатшысы Н. Советов

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Кегенского районного маслихата "По вопросам бюджета, экономического развития, промышленности, транспорта, строительства, связи, торговли, туризма и жилья".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Кегенского районного
маслихата Б. Алиев
Секретарь Кегенского
районного маслихата Н. Советов

Кеген аудандық мәслихатының 2019 жылғы "19" наурыздағы "Кеген аудандық мәслихатының 2019 жылғы 21 қаңтардағы "Кеген ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 15-52 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 17-63
шешіміне қосымша Кеген аудандық мәслихатының 2019 жылғы 21 қаңтардағы "Кеген ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 15-52 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
І. Кірістер

Приложение к решению Кегенского районного маслихата от "19" марта 2019 года № 17-63 "О внесении изменений в решение Кегенского районного маслихата от 21 января 2019 года № 15-52 "О бюджете Кегенского района на 2019-2021 годы"
Приложение 1 к решению Кегенского районного маслихата от 21 января 2019 года № 15-52 "О бюджете Кегенского района на 2019-2021 годы"
Районный бюджет на 2019 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Наименование
Подкласс
І. Доходы