Субсидияланатын тұқымдардың нормалары мен шекті бағаларын бекіту туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 16 қыркүйектегі № 698 қаулысы. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2019 жылғы 17 қыркүйекте № 61 болып тіркелді. Күші жойылды - Шымкент қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 842 қаулысымен
Ескерту. Күшi жойылды - Шымкент қаласы әкімдігінің 31.12.2020 № 842 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 4-2/664 бұйрығымен бекітілген Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау қағидаларының 6-тармағына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10190 болып тіркелген) сәйкес, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Субсидияланатын тұқымдардың нормалары мен шекті бағалары осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Шымкент қаласының ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Шымкент қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін ресми жариялау үшін Шымкент қаласында таратылатын мерзімді баспасөз басылымдарына жіберуді;
3) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің орынбасары Б.Пармановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
қала әкімі Е. Айтаханов
Шымкент қаласы
әкімдігінің 2019 жылғы
"16" қыркүйектегі
№ 698 қаулысына
қосымша
Шымкент қаласы бойынша субсидияланатын тұқымдардың нормалары мен шекті бағалары
дақыл түрлері
күздік бидай
арпа
мақсары
күнбағыс
бірінші репродукция тұқымдарының нормасы, кг/га
бірінші репродукция тұқымдарының шекті бағасы, тг/тн
бірінші репродукция тұқымдарының нормасы, кг/га
бірінші репродукция тұқымдарының шекті бағасы, тг/тн
бірінші репродукция тұқымдарының нормасы, кг/га
бірінші репродукция тұқымдарының шекті бағасы, тг/тн
бірінші репродукция тұқымдарының нормасы, кг/га
бірінші репродукция тұқымдарының шекті бағасы, тг/ тн
1
Шымкент қаласы

Об утверждении Норм и предельных цен субсидируемых семян
Постановление акимата города Шымкент от 16 сентября 2019 года № 698. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Шымкент 17 сентября 2019 года № 61. Утратило силу постановлением акимата города Шымкент от 31 декабря 2020 года № 842
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Шымкент от 31.12.2020 № 842 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 Правил субсидирования развития семеноводства, утвержденного приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 декабря 2014 года № 4-2/664 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10190), акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить Нормы и предельные цены субсидируемых семян согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства и ветеринарии города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции города Шымкент;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории города Шымкент;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шымкент Б.Парманову.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Е. Айтаханов
Приложение
к постановлению
акимата города Шымкент
от "16" сентября
2019 года № 698
Нормы и предельные цены приобретения субсидируемых семян по городу Шымкент
виды культуры
пшеница озимая
ячмень
сафлор
подсолнечник
норма семян первой репродукции, кг/га
предельная цена, семян первой репродукции тг/ тн
норма семян первой репродукции, кг/га
предельная цена, семян первой репродукции тг/тн
норма семян первой репродукции, кг/га
предельная цена, семян первой репродукции тг/тн
норма семян первой репродукции, кг/га
предельная цена, семян первой репродукции тг/тн
1
город Шымкент