Жамбыл облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысының әкімдігінің 2019 жылғы 10 сәуірдегі № 82 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінің 2019 жылғы 15 сәуірдегі № 4197 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Жамбыл облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің қаржы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны ресми жариялауға жіберуді;
3) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы қаулыдан туындайтын басқа да шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Т. Момышевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Мырзахметов
Жамбыл облысы әкімдігінің
2019 жылғы "10" сәуірдегі
№ 82 қаулысына қосымша
Жамбыл облысы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. "Жекешелендіру туралы" Жамбыл облысы әкімиятының 2007 жылғы 28 желтоқсандағы № 321 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1673 болып тіркелген, 2008 жылдың 21 ақпанында "Ақ жол" газетінде жарияланған).
2. "Жекешелендіру туралы" Жамбыл облысы әкімиятының 2008 жылғы 29 мамырдағы № 171 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1707 болып тіркелген, 2008 жылдың 19 шілдесінде "Ақ жол" газетінде жарияланған).
3. "Жекешелендіру туралы" Жамбыл облысы әкімиятының 2008 жылғы 27 қарашадағы № 371 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1717 болып тіркелген, 2008 жылдың 6 қаңтарында "Ақ жол" газетінде жарияланған).
4. "Коммуналдық меншіктегі объектілерді жекешелендіру туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2010 жылғы 2 маусымдағы № 154 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1749 болып тіркелген, 2010 жылдың 27 шілдесінде "Ақ жол" газетінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Жамбылской области
Постановление акимата Жамбылской области от 10 апреля 2019 года № 82. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 15 апреля 2019 года № 4197
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Жамбылской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление финансов акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области;
4) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Т. Момышева.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Мырзахметов
Приложение к постановлению
акимата Жамбылской области
от "10" апреля 2019 года № 82
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Жамбылской области
1. Постановление акимата Жамбылской области от 28 декабря 2007 года № 321 "О приватизации" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1673, опубликовано 21 февраля 2008 года в газете "Знамя труда").
2. Постановление акимата Жамбылской области от 29 мая 2008 года № 171 "О приватизации" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1707, опубликовано 19 июля 2008 года в газете "Знамя труда").
3. Постановление акимата Жамбылской области от 27 ноября 2008 года № 371 "О приватизации" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1717, опубликовано 6 января 2008 года в газете "Знамя труда").
4. Постановление акимата Жамбылской области от 2 июня 2010 года № 154 "О приватизации объектов коммунальной собственности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1749, опубликовано 27 июля 2010 года в газете "Ак жол").

5. "Коммуналдық меншіктегі объектілерді жекешелендіру туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2011 жылғы 25 тамыздағы № 277 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1794 болып тіркелген, 2011 жылдың 13 қазанында "Ақ жол" газетінде жарияланған).

5. Постановление акимата Жамбылской области от 25 августа 2011 года № 277 "О приватизации объектов коммунальной собственности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1794, опубликовано 13 октября 2011 года в газете "Знамя труда").