"2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2018 жылғы 19 желтоқсандағы № 40-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Тараз қалалық мәслихатының 2019 жылғы 24 шілдедегі № 47-4 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 29 шілдеде № 4298 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Тараз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2018 жылғы 19 желтоқсандағы № 40-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4065 болып тіркелген, электрондық түрде 2019 жылдың 10 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы "56628443" сандары "64 615 900" сандарымен ауыстырылсын;
"9 250 351" сандары "9 515 351" сандарымен ауыстырылсын;
"3 594 190" сандары "5 282 190" сандарымен ауыстырылсын;
"43 566 289" сандары "49 600 746" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "58 866 345" сандары "66 612 016" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы "1 691 812" сандары "1 933 598" сандарымен ауыстырылсын;
"1 691 812" сандары "1 933 598" сандарымен ауыстырылсын;
2 тармақта:
"218 523" сандары "276 217" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 19 декабря 2018 года № 40-3 "О городском бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Таразского городского маслихата от 24 июля 2019 года № 47-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 29 июля 2019 года № 4298
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата от 19 декабря 2018 года № 40-3 "О городском бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4065, опубликовано 10 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "56 628 443" заменить цифрами "64 615 900";
цифры "9 250 351" заменить цифрами "9 515 351";
цифры "3 594 190" заменить цифрами "5 282 190";
цифры "43 566 289" заменить цифрами "49 600 746";
в подпункте 2) цифры "58 866 345" заменить цифрами "66 612 016";
в подпункте 4) цифры "1 691 812" заменить цифрами "1 933 598";
цифры "1 691 812" заменить цифрами "1 933 598";
в пункте 2:
цифры "218 523" заменить цифрами "276 217".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды қалалық мәслихаттың бюджет және қаланың әлеуметтік-экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық мәслихат
сессиясының төрайымы А. Кайназарова
Тараз қалалық
мәслихатының хатшысы Б. Кулекеев
Тараз қалалық мәслихатының
2019 жылғы 24 шілдедегі
№ 47-4 шешіміне қосымша
Тараз қалалық мәслихатының
2018 жылғы 19 желтоқсандағы
№40-3 шешіміне 1 қосымша
Тараз қаласының 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
І. КІРІСТЕР

2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по бюджету и социально-экономическому развитию города.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Таразского городского маслихата А. Кайназарова
Секретарь
Таразского городского маслихата Б. Кулекеев
Приложение к решению
Таразского городского маслихата
от 24 июля 2019 года № 47-4
Приложение 1 к решению
Таразского городского маслихата
от 19 декабря 2018 года № 40-3
Бюджет города Тараз на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
I. ДОХОДЫ