"Эротикалық мазмұндағы материалдар жариялайтын мерзімді басылымдардың сатылуы туралы" Жуалы ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 16 сәуірдегі №96 қаулысының күшін жою туралы
Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 28 наурыздағы № 137 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 1 сәуірде № 4167 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының 8 тармағына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Эротикалық мазмұндағы материалдар жариялайтын мерзімді басылымдардың сатылуы туралы" Жуалы ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 16 сәуірдегі № 96 қаулысының күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде 2010 жылдың 20 мамырында № 89 болып тіркелген, "Жаңа өмір-Новая жизнь" газетінде 2010 жылдың 27 мамырында жарияланған).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ербол Сәкенұлы Жаңабаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Көпбосынов

О признании утратившим силу постановления акимата Жуалынского района от 16 апреля 2010 года №96 "О продаже периодических изданий, издательских материалов эротического содержания"
Постановление акимата Жуалынского района Жамбылской области от 28 марта 2019 года № 137. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 1 апреля 2019 года № 4167
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Жуалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата Жуалынского района от 16 апреля 2010 года "О продаже периодических изданий, издательских материалов эротического содержания" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 89 от 20 мая 2010 года, опубликовано в газете "Жаңа өмір-Новая жизнь" 27 мая 2010 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Жанабаева Ербола Сакеновича.
3. Настоящее постановление вступает силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по источении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Копбосынов