Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін шарттық негізде үй-жайлар беру туралы
Жамбыл облысы Меркі ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 13 қыркүйектегі № 350 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 17 қыркүйекте № 4330 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Меркі аудандық әкімдігінің 2023 жылғы 15 желтоқсандағы № 441 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Меркі аудандық әкімдігінің 15.12.2023 № 441 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 28 бабының 4, 6 тармақтарына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Меркі аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен (келісімі бойынша) бірлесіп барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар 1 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде 2 косымшаға сәйкес үй-жайлар берілсін.
3. "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін шарттық негізде үй-жайлар беру туралы" Меркі ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 05 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2542 болып тіркелген, 2015 жылғы 11 наурыздағы "Меркі тынысы – Меркенский вестник" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Асхат Оразымбекұлы Медетбековке жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Өмірбек
"КЕЛІСІЛДІ"
Меркі аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
Ш.Абылқасымов
"27" тамыз 2019 жыл
Меркі ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "__" тамыздағы
№ __ қаулысына 1 қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Ауылдық округтер атауы
Орналасқан жері
1
"Меркі ауданы Ақтоған ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ақтоған ауылы, Қосбармақов көшесі № 26 мекен-жайдағы щит.
2
"Меркі ауданы Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам на договорной основе помещений для встреч с избирателями
Постановление акимата Меркенского района Жамбылской области от 13 сентября 2019 года № 350. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 17 сентября 2019 года № 4330. Утратило силу постановлением акимата Меркенского района Жамбылской области от 15 декабря 2023 года № 441
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Меркенского района Жамбылской области от 15.12.2023 № 441 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с Меркенской районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию) определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению 1.
2. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению 2.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Меркенского района от 30 января 2015 года за № 05 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам на договорной основе помещений для встреч с избирателями" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2542, опубликовано в районной газете "Меркі тынысы–Меркенский вестник" от 11 марта 2015 года).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Медетбекова Асхат Оразымбековича.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким района М. Өмірбек
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Меркенской районной
территориальной избирательной
комиссии
Ш. Абылкасымов
"__" августа 2019 год
Приложение 1 к постановлению
акимата Меркенского района
от "__" августа 2019 года №__
Места для размещения агитационных печатных материалов
Наименование сельских округов
Место размещения
1
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Актоганского сельского округа Меркенского района"
Щит по адресу село Актоган, улица Косбармакова № 26.
2
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Жамбылского сельского округа Меркенского района"

Жамбыл ауылы, Исмаилов көшесі № 146 мекен-жайдағы щит. Жамбыл ауылы, Исмаилов көшесі № 160 мекен-жайдағы щит.
3
"Меркі ауданы Меркі ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Меркі ауылы, Исмаилов көшесі № 167 мекен-жайдағы щит. Меркі ауылы, Исмаилов көшесі № 248 мекен-жайдағы щит.
4
"Меркі ауданы Ойтал ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ойтал ауылы, Арайлы көшесі № 17 мекен-жайдағы щит. Меркі стансасы, М.Шоқай көшесі № 30 мекен-жайдағы щит.
5
"Меркі ауданы Жаңатоған ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қостоған ауылы, Тойлыбаев көшесі № 37 мекен-жайдағы щит.
6
"Меркі ауданы Кеңес ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Кеңес ауылы, Тойшыманов көшесі № 40 мекен-жайдағы щит.
7
"Меркі ауданы Андас батыр ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Щит по адресу село Жамбыл, улица Исмаилова № 146; щит по адресу село Жамбыл, улица Исмаилова № 160.
3
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Меркенского сельского округа Меркенского района"
Щит по адресу село Мерке, улица Исмаилова № 167; щит по адресу село Мерке, улица Исмаилова № 248.
4
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Ойталского сельского округа Меркенского района"
Щит по адресу село Ойтал, улица Арайлы № 17; щит по адресу станция Мерке, улица М.Шокай № 30.
5
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Жанатоганского сельского округа Меркенского района"
Щит по адресу село Костоган, улица Тойлыбаева № 37.
6
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кенесского сельского округа Меркенского района"
Щит по адресу село Кенес, улица Тойшыманова № 40.
7
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Андас батырского сельского округа Меркенского района"

Андас батыр ауылы, Ә.Шотайұлы көшесі № 39 мекен-жайдағы щит. Қызылқыстақ ауылы, Қарпық батыр көшесі № 38 мекен-жайдағы щит.
8
"Меркі ауданы Сарымолдаев ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Сарымолдаев ауылы, Исмаилов көшесі № 390 мекен-жайдағы щит. Екпінді ауылы, Т.Рысқұлов көшесі № 123а мекен-жайдағы щит.
9
"Меркі ауданы Тәтті ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Тәтті ауылы, Мектеп көшесі № 3 мекен-жайдағы щит.
10
"Меркі ауданы Сұрат ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Сұрат ауылы, Қалдыбай Шөкеұлы көшесі № 64 мекен-жайдағы щит.
11
"Меркі ауданы Ақермен ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ақермен ауылы, Төле би көшесі № 27 мекен-жайдағы щит.
12
"Меркі ауданы Ақарал ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ақарал ауылы, Сейтімбет көшесі № 15 мекен-жайдағы щит.
13
"Меркі ауданы Аспара ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Аспара ауылы, Аспара көшесі № 1 мекен-жайдағы щит.
14
"Меркі ауданы Рысқұлов ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Интернациональный ауылы, Талапты көшесі № 3 мекен-жайдағы щит.
Меркі ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "__" тамыздағы
№ __ қаулысына 2 қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар
Ауылдық округ атауы
Сайлаушылармен кездесу өткізетін орын
1
"Меркі ауданы Ақтоған ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ақтоған ауылы, Қосбармақ көшесі № 56, Ақтоған ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
2
"Меркі ауданы Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Щит по адресу село Андас батыр, улица А.Шотайулы № 39; щит по адресу село Кызылкыстак, улица Карпык батыра № 38.
8
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Сарымолдаевского сельского округа Меркенского района"
Щит по адресу село Сарымолдаева, улица Исмаилова № 390; щит по адресу село Екпинди, улица Т.Рыскулова № 123а.
9
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Татинского сельского округа Меркенского района"
Щит по адресу село Татти, улица Школьная № 3.
10
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Суратского сельского округа Меркенского района"
Щит по адресу село Сурат, улица Калдыбай Шокеулы № 64.
11
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Акерменского сельского округа Меркенского района"
Щит по адресу село Акермен, улица Толе би № 27.
12
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Акаралского сельского округа Меркенского района"
Щит по адресу село Акарал, улица Сейтимбет № 15.
13
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Аспаринского сельского округа Меркенского района"
Щит по адресу село Аспара, улица Аспара № 1.
14
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Рыскуловского сельского округа Меркенского района"
Щит по адресу село Интернациональная, улица Талапты № 3.
Приложение 2 к постановлению
акимата Меркенского района
от "__" августа 2019 года №__
Помещения предоставляемые на договорной основе для встреч кандидатов с избирателями
Наименование сельских округов
Помещения для встреч с избирателями
1
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Актоганского сельского округа Меркенского района"
Село Актоган, улица Косбармак № 56, здание Актоганского сельского дома культуры.
2
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Жамбылского сельского округа Меркенского района"

Жамбыл ауылы, Исмаилов көшесі № 146, № 18 орта мектебінің ғимараты.
3
"Меркі ауданы Меркі ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Меркі ауылы, Исмаилов көшесі № 167, мәдениет үйінің ғимараты;
4
"Меркі ауданы Ойтал ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ойтал ауылы, Алатау көшесі № 26, № 20 орта мектебінің ғимараты.
5
"Меркі ауданы Жаңатоған ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қостоған ауылы, Кұлбаев көшесі № 37, Қостоған ауылдық мәдениет үйінің ғимараты;
6
"Меркі ауданы Кеңес ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Кеңес ауылы, Көксалов көшесі № 24, Кеңес ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
7
"Меркі ауданы Андас батыр ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Андас батыр ауылы, Ә.Шотайұлы көшесі № 44, № 21 орта мектебінің ғимараты.
8
"Меркі ауданы Сарымолдаев ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Сарымолдаев ауылы, Т.Рысқұлов көшесі № 63Г, № 9 орта мектебінің ғимараты.
9
"Меркі ауданы Тәтті ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Тәтті ауылы, Мектеп көшесі № 3, Тәтті ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
10
"Меркі ауданы Сұрат ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Сұрат ауылы, Қалдыбай Шөкеұлы көшесі № 59, Сұрат ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
11
"Меркі ауданы Ақермен ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ақермен ауылы, Төлеби көшесі № 32, Ақермен ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
12
Меркі ауданы Ақарал ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ақарал ауылы, Сейтімбет көшесі № 20, Ақарал ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
13
"Меркі ауданы Аспара ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Аспара ауылы, Аспара көшесі № 1Б, Аспара ауылдық клубының ғимараты.
14
"Меркі ауданы Рысқұлов ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Село Жамбыл, улица Исмаилова № 146, здание средней школы № 18.
3
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Меркенского сельского округа Меркенского района"
Село Мерке, улица Исмаилова № 167, здание районного дома культуры;
4
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Ойталского сельского округа Меркенского района"
Село Ойтал, улица Алатау № 26, здание средней школы № 20.
5
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Жанатоганского сельского округа Меркенского района"
Село Костоган, улица Кулбаева № 37, здание Костаганского сельского дома культуры.
6
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кенесского сельского округа Меркенского района"
Село Кенес, улица Коксалов № 24, здание Кенеского сельского дома культуры.
7
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Андас батырского сельского округа Меркенского района"
Село Андас батыр, улица А.Шотайулы № 44, здание средней школы № 21.
8
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Сарымолдаевского сельского округа Меркенского района"
Село Сарымолдаев, улица Т.Рыскулова № 63Г, здание средней школы № 9.
9
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Татинского сельского округа Меркенского района"
Село Татти, улица Школьная № 3, здание Таттинского сельского дома культуры.
10
Коммунальное государственное учреждение Аппарат акима Суратского сельского округа Меркенского района"
Село Сурат, улица Калдыбай Шокеулы № 59, здание Суратского сельского дома культуры.
11
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Акерменского сельского округа Меркенского района"
Село Акермен, улица Толеби № 32, здание Акерменского сельского дома культуры.
12
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Акаралского сельского округа Меркенского района"
Село Акарал, улица Сейтимбета № 20, здание Акаралского сельского дома культуры.
13
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Аспаринского сельского округа Меркенского района"
Село Аспара, улица Аспара № 1Б, здание Аспаринского сельского клуба.
14
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Рыскуловского сельского округа Меркенского района"

Интернациональный ауылы, Талапты көшесі № 3, № 7 орта мектебінің ғимараты.

Село Интернациональная, улица Талапты № 3, здание средней школы № 7.