Меркі ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Жамбыл облысы Меркі ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 13 қыркүйектегі № 03 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 17 қыркүйекте № 4331 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабының 2 тармағына сәйкес Меркі ауданы әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл облыстық аумақтық сайлау комиссиясының келісімімен Меркі ауданының аумағында сайлау учаскелері қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. "Меркі ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Меркі ауданы әкімінің 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 03 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4019 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде 2019 жылдың 18 қаңтарында жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы А. Медетбековке жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашкы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Өмірбек
"КЕЛІСІЛДІ"
Жамбыл облыстық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
С.Айдапкелов
"27" тамыз 2019 жыл
Меркі ауданы әкімінің
2019 жылдың "__" тамыздағы
№ __ шешіміне қосымша
Меркі ауданы аумағында сайлау учаскелері
№ 269 сайлау учаскесi
Шекаралары: Ақтоған ауылының Тілеміс Батыр, Амангелді, Абай, Созақбай Қосбармақов, Тәуірбай Әбілдаев, Сақұл Нартбаев, Аймат, Ақтікен, Жамбыл, Алтынсарин, Керімбай, Томаш Дәбесінов, Мырзатай, Тұрар Әлшеев, Маликасан, Мұратбаев, Әріпбай Ниязбеков, Қарабала, Темір жол, Қазақ Дихан ауылы, Ойранды, Қарақыстақ, Бүрге, Тандыр, Ақтiкен, Молалы.
№ 270 сайлау учаскесi
Шекаралары: Жамбыл ауылының Әзімбек Ысмайылов көшесінің 1-184 үйлері, Мәмбет Смағұлов, Қасымжан Исағұлов, Шоқан Уәлиханов, Құрманғазы, Тұрлыбай Батыр, Әйтеке би, Төле би, Қазыбек би, Тоқтаған Абаев, Самұрық көшелері.
№ 271 сайлау учаскесі
Шекаралары: Жамбыл ауылының Оспан Үмбетов, Өмірбек Қабылов, Омаржан Исмаилов, Тоқтар Әубәкіров, Жауғаш Батыр, Жауғаш Батыр бұрылысы, Ыбырай Алтынсарин, Бауыржан Момышұлы, Жора Омаров көшелері.
№ 272 сайлау учаскесі
Шекаралары: Тұрлыбай батыр ауылының Ысқақ Әсимов, Көлтоған, Сәбит Мұқанов көшелері.
№ 273 сайлау учаскесі
Шекаралары: Жамбыл ауылының Мәншүк Мәметова, Мырзабай Құттыбекұлы, Керімбай Мәнкеев, Шапағат, Есенин, Мұхтар Әуезов, Темирязев, Юрий Гагарин, Молдазым Қырғызбаев, Астана, Қарақат, Достық, Таугүлі, Молдазым Мәдімаров, Жұмабек Айтымбетов, Наурыз, Абай, Сара Рахманқұлова, Мичурин көшелері.
№ 274 сайлау учаскесі
Шекаралары: Талдыбұлақ ауылының Жамбыл, Тұрар Рысқұлов, Аққайнар, Ынтымақ көшелері.
№ 275 сайлау учаскесі

Об образовании избирательных участков на территории Меркенского района
Постановление акимата Меркенского района Жамбылской области от 13 сентября 2019 года № 03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 17 сентября 2019 года № 4331
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Меркенского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Меркенского района по согласованию с Жамбылской областной территориальной избирательной комиссией согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение акима Меркенского района от 12 декабря 2018 года за № 03 "Об образовании избирательных участков на территории Меркенского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4019, опубликовано 18 января 2019 года в эталонном конрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на руководителя аппарата акима района А. Медетбекова.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района М. Өмірбек
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Жамбылской
областной территориальной
избирательной комиссии
С.Айдапкелов
"27" августа 2019 год
Приложение к решению
акима Меркенского района
от "__" декабря 2019 года №__
Избирательные участки на территории Меркенского района
Избирательный участок № 269
Границы: улицы Тилемис Батыр, Амангельды, Абай, Созакбай Косбармаков, Тауирбай Абилдаева, Сакул Нартбаев, Аймат, Актикен, Жамбыла, Алтынсарин, Керимбай, Томаш Дабесинов, Мырзатай, Турар Алшеев, Маликасан, Муратбаев, Арипбай Ниязбеков, Карабала, Темир жол села Актоган, село Казак Дихан, Ойранды, Каракыстак, Бурге, Тандыр, Актикен, Молалы село Актогана.
Избирательный участок №270
Границы: дома №1-184 улицы Азимбек Исмаилов, улицы Мамбет Смагулов, Касымжан Исагулов, Шокан Уалиханов, Курмангазы, Турлыбай Батыр, Айтеке би, Толе би, Казыбек би, Токтаган Абаев, Самурык села Жамбыла.
Избирательный участок №271
Границы: улицы Оспан Умбетов, Омирбек Кабылов, Омаржан Исмаилова, Токтара Аубакирова, Жаугаш Батыра, переулок Жаугаш Батыра, Ибрай Алтынсарин, Бауыржан Момышулы, Жора Омаров села Жамбыла.
Избирательный участок № 272
Границы: улицы Ыскак Асимова, Колтоган, Сабит Муханов села Турлыбай Батыра.
Избирательный участок № 273
Границы: улицы Маншук Маметова, Мырзабай Қуттыбекулы, Керимбай Манкеев, Шапагат, Есенин, Мухтар Ауезов, Темирязев, Юрия Гагарин, Молдазым Киргизбаев, Астана, Каракат, Достык, Таугули, Молдазым Мадимаров, Жумабек Айтимбетов, Наурыз, Абай, Сары Рахманкулова, Мичурин села Жамбыл.
Избирательный участок №274
Границы: улицы Жамбыла, Турар Рыскулов, Аккайнар, Ынтымак села Талдыбулак.
Избирательный участок № 275

Шекаралары: Меркі ауылының Ерназар Оспантаев, Жақсылық, Шәмшидин Мұсабеков, Мәншүк Мәметова, Мәншүк Маметова 1 бұрылысы, Мәншүк Маметова 5 бұрылысы, Мәншүк Маметова бұрылысы, Яша Айдынов, Яша Айдынов тұйық көше, Гагарин тұйық көшесі, Құлназар Асқаров, Сәбит Мұқанов, Нұркен Әбдіров көшесі, Әзімбек Ысмаилов көшесінің 216-220, 1-177 үйлері.
№ 276 сайлау учаскесі
Шекаралары: Меркі ауылының Шыңқожа Омарұлы, Нұрқали Торғаев бұрылысы, Нұрқали Торғаев, Ақбұлақ, Базарқұл Дарбабаев, Асанбай Асқаров, Асанбай Асқаров тұйық көше, Жаңыл Қасымалиева, Үлгілі, Абай, Андрей Тутокин, Бірлік, Жарылқасын Тұрсынбаев, Спорт, Әбдіқаш Қонақбаев, Израиль Черкис, Израиль Черкис тұйығы, Навои, Әзімбек Ысмаилов көшесінің 234-248, 181-187 үйлері.
№ 277 сайлау учаскесі
Шекаралары: Меркі ауылының Қабылбек Сарымолдаев көшесінің 2-148, 1-147 үйлері, Ғани Мұратбаев, Төлеген Ахтамбердиев, Медеу, Валентина Терешкова көшелері, Әзімбек Ысмаилов көшесінің 260-334, 189-279 үйлері, Низами, Низами бұрылысы , Низами тұйығы, Карцаг, Сейітжапар Төлендиев, Ердалы Есімбеков көшелері.
№ 278 сайлау учаскесі
Шекаралары: Меркі шипажайы, ГЭС -1, ГЭС -2, ГЭС-3, "Меркі" шипажайының демалушылары.
№ 279 сайлау учаскесі
Шекарасы: Меркі ауылының Тоқаш Бокин, Тоқаш Бокин бұрылысы, Ұлбөпе Зүкенова, Ермек Сауранбаев, Бөрібай Оспаналы, Бөрібай Оспаналы бұрылысы тұйық көше, Бейсенбай Кемелбеков, Бейсенбай Кемелбеков тұйық көшелері.
№ 280 сайлау учаскесі
Шекаралары: Сарымолдаев ауылының Петр Толстов, Сағыналы Омарходжаев, Семен Ларионов, Александр Рычилов, Мақсұт Жылысбаев, Жерұйық, Восточная көше, Низами, Низами бұрылысы, Оспан Сауранбаев, Домалақ Ана, Төле би, Бекей Байғанаев, Әзімбек Исмаилов көшесінің 295-376 үйлері, Карцаг көшелері.
№ 281 сайлау учаскесі:
Шекаралары: Сарымолдаев ауылының Азаттық, Садовый 4-бұрылысы, Тұрар Рысқұлов көшесінің 1-131, 2-130 үйлері, Т. Рысқұлов 1-бұрылысы, Тұрар Рысқұлов 2-бұрылысы, Темірбек Кожакеев, Кутузов, Савва көше, Қадырбек Амангелдиев, Николай Косенко, Зерде, Салы Бұтабаев, Қазақстанның 40-жылдығы бұрылысы көше, Тұрар Рысқұлов 3-бұрылысы, Төленді Мұстафин көшелері.
№ 282 сайлау учаскесі:
Шекаралары: Екпінді ауылының Тұрар Рысқұлов көшесінің 133-291, 132-268 үйлері, Тұрар Рысқұлов 4-бұрылысы, Ораз Жандосов, Сейдалы Байназаров, Орловка, Қырғызбай Қожамбердиев, Омар Қарбозов, Ращупкин 1-бұрылысы, Ращупкин 2-бұрылысы, Ращупкин көшелері.
№ 283 сайлау учаскесі
Шекаралары: Ойтал ауылының Қосанов, Жауғаш Батыр көшесінің 1-59 үйлері, Қабылбек Сарымолдаев көшесінің 1-31 үйлері, Балабек Қырғызбаев көшесі.
№ 284 сайлау учаскесi
Шекарасы: Ойтал ауылының Тоғансай, Алаш, Парковая, Мамыр, Ұлытау, Арайлы, Мараткүл Байғанаев, Байғанаева бұрылысы, Нұрлы, Климент Ворошилов, Шаттық, Ізгілік, Мықанды, Алатау көшелері.
№ 285 сайлау учаскесі
Шекаралары: Ойтал ауылының Мұстафа Шоқай, Керуен, Азаттық, Бәйтерек, Мерей, Мерей бұрылысы, Қоржайлау, Самұрық, Василий Чапаев, Атамұра, Амангелді, Ақниет, Көктем, Рауан, Қостоған, Қостоған бұрылысы, Темірбек Қожакеев, Үміт, Симафорная, Бірлік көшелері.
№ 286 сайлау учаскесі

Границы: улицы Ерназар Оспантаев, Жаксылык, Шамшидин Мусабеков, Маншук Маметова, 1 переулок Маншук Маметова, 5 переулок Маншук Маметова, Тупик Маншук Маметова, Яша Айдынов, переулок Яша Айдынов, Гагарин тупик, Кулназар Аскарова, Сабит Муканов, Нуркен Абдиров, дома с номерами 216-220, 1-177 улицы Исмаилова села Мерке.
Избирательный участок №276
Границы: улицы Шынкожа Омаров, переулок Нуркали Торгаев, Нуркали Торгаев, Акбулак, Базаркул Дарбабаев, Асанбай Аскаров, переулок Асанбай Аскаров, Жаныл Касымалиева, Улгили, Абай, Андрей Тутокин, Бирлик, Жарылкасын Турсынбаев, Спортивная, Абдикаш Конакбаев, Израиль Черкиса, тупик Израиль Черкиса, Навои, дома с номерами 234-248, 181-187 Азимбек Исмаилов села Мерке.
Избирательный участок №277
Границы: дома с номерами 2-148, 1-147 улицы Кабылбек Сарымолдаев, Гани Муратбаев, Тулеген Ахтамбердиев, Медеу, Валентина Терешкова, дома с номерами 260-334, 189-279 улицы Азимбек Исмаилов, Низами, переулок Низами, тупик Низами, Карцаг, Сейтжапар Тулендиев, Ердалы Есимбеков села Мерке.
Избирательный участок №278
Границы: санаторий Мерке, ГЭС -1, ГЭС -2, ГЭС-3, отдыхающие санатория "Мерке".
Избирательный участок №279
Границы: улицы Токаш Бокина, переулок Токаш Бокина, Улбопе Зукенова, Ермек Сауранбаев, Борибай Оспаналы, переулок Борибай Оспаналы, Бейсенбай Кемелбеков, тупик Бейсенбай Кемелбекова села Мерке.
Избирательный участок №280
Границы: улицы Петра Толстова, Сагыналы Омарходжаева, Семена Ларионова, Александра Рычилова, Максута Жылысбаева, Жеруйык, переулок Восточная, Низами, переулок Низами, Оспана Сауранбаева, Домалак Ана, Толе би, Бекей Байганаев, дома с номерами 295-376 улицы Азимбека Исмаилова, Карцаг села Сарымолдаева.
Избирательный участок №281
Границы: улицы Азаттык, 4-переулок Садовый, дома с номерами 1-131, 2-130 улицы Турар Рыскулов, 1-переулок Турар Рыскулов, 2-переулок Турар Рыскулов, Темирбека Кожакеева, Кутузова, Саввы, Кадырбек Амангелдиев, Николая Косенко, Зерде, Салы Бутабаев, переулок 40 лет Казахстана, 3-переулок Турар Рыскулов, Толенди Мустафина села Сарымолдаева.
Избирательный участок №282
Границы: дома с номерами 133-291, 132-268 улицы Турар Рыскулов, улицы 4 переулок Турар Рыскулов, Ораза Жандосова, Сейдалы Байназарова, Орловка, Кыргызбай Кожамбердиев, Омар Карбозова, 1-переулок Ращупкин, 2-переулок Ращупкин, Ращупкин села Екпинди.
Избирательный участок №283
Границы: улицы Косанова, дома с номерами 1-59 улицы Жаугаш Батыра, дома с номерами 1-31 улицы Кабылбека Сарымолдаева, Балабека Киргизбаева села Ойтал.
Избирательный участок №284
Границы: улицы Тогансай, Алаш, Парковая, Мамыр, Улытау, Арайлы, Мараткуль Байганаева, переулок Байганаева, Нурлы, Климента Ворошилова, Шаттык, Изгилик, Мыканды, Алатау села Ойтал.
Избирательный участок №285
Границы: улицы Мустафы Шокай, Керуен, Азаттык, Байтерек, Мерей, переулок Мерей, Коржайлау, Самурык, Василия Чапаева, Атамура, Амангелды, Акниет, Көктем, Рауан, Костоганская, переулок Костоган, Темирбека Кожакеева, Умит, Семафорная, Бирлик село Ойтал.
Избирательный участок №286

Шекаралары: Ойтал ауылының Бейбітшілік, Иван Мичурин, Мичурин бұрылысы, Михаил Лермонтов, Лермонтов бұрылысы, Лермонтов тұйығы, Қарлығаш, Бакыт, Виссарион Белинский көшесінің 2-22 үйлері, Атамекен, Қарасу, Ынтымақ, Қаратай Адамбаев, Иван Түргенев, Балауса, Лев Толстой көшелерi.
№ 287 сайлау учаскесі
Шекарасы: Тілеуберді Көбейұлы, Шоқан Уалиханов, Тұрар Рысқұлов, Мұхтар Әуезов, Қаныш Сәтпаев, Досмайыл Сырғабайұлы, Кашке батыр, Рысбек Жұрын көшелерi.
№ 288 сайлау учаскесі
Шекарасы: Интернациональная ауылының Сәкен Сейфулин, Шоқан Уәлиханов, Ақбастау, Георгий Жуков, Николай Гоголь, Аманжол Тұрғынбаев, Көкжиек, Талапты, Шәріпбай Төкешұлы, Алихан Бөкейханов, Көкшетау, Теректі, Қалтай Мұхаметжанов, Баубек Бұлқышев, Арна көшелері.
№ 289 сайлау учаскесі
Шекарасы: Ақарал ауылының Матвеенкова, Асубай, Тұлығұл Қыздарбеков, Жамбыл, Тұрсын Қоңырбаев, Тұрғымбай Байтіков, Атыхан Нұралиев, Ұлы дала, Суанбай Барменқұлұлы, Сейтімбет көшелерi.
№ 290 сайлау учаскесі
Шекарасы: Сыпатай ауылының Тәуелсіздік, Жиделі, Байтерек, Орталық көшелерi.
№ 291 сайлау учаскесі
Шекарасы: Тескентоған ауылының Сыпатай, Бауыржан Момышұлы көшелері, Аққайнар ауылының Тұрар Рысқұлов көшесi.
№ 292 сайлау учаскесі
Шекарасы: Сұрат ауылының Қалдыбай Шөкеұлы, Жандәулет Манасбаев, Мәншүк Мәметова, Омаралы Байдәулетов, Жамбыл, Сұлтанбек Дадабайұлы, Әлия Молдағұлов, Ғани Мұратбаев, Абай, Мұхтар Әуезов, Әбдіманап Сейітұлы, Қоржынбай Серікбаев көшелерi, МТФ, Қарағау, Сарғау, Жетітөбе, Ойбаз, Орта құм бөлімшелері.
№ 293 сайлау учаскесі
Шекарасы: Қостоған ауылының Рахымбай Кұлбаев, Дінмұхамед Қонаев, Байғабыл Тойлыбаев, Мырзахмет Бұлатаев, Шінәсіл Әлімхожин, Жамбыл, Төрехан Әбдірахманов көшелерi, Қара тұма бөлемшесі.
№ 294 сайлау учаскесі
Шекарасы: Қызыл сай ауылының Зейнекүл Мұстафаева, Беделбай Рысқұлбеков көшелерi.
№ 295 сайлау учаскесі
Шекарасы: Мыңқазан ауылының Сейдіман Әкімбеков, Садуақас Жамансартов, Ынтымақ, ЖД Казарма көшелерi.
№ 296 сайлау учаскесі
Шекарасы: Андас батыр ауылының Сұлусай, Даму, Айжантас, Дарын, Жайсаң, Ынтымақ, Гоголь, Тұяқ Тайбеков, Магадин Гасанов, Тұрар Рысқұлов, Көкжиек көшелері.
№ 297 сайлау учаскесі
Шекаралары: Қызыл қыстақ ауылының Қарпық батыр, Юрий Гагарин, Арал Қыстақ, Абай, Жамбыл, Железнодорожная, Асар, Өркен, Сұлутөр көшелері.
№ 298 сайлау учаскесі
Шекарасы: Гранитагорск кентінің Тау бөктері, Гранитная, Садовая, Молодежная, Кооперативная, Школьная, 40 лет Победы, Ленин, Заречная, Больничная, Наурыз, Шоқан Уәлиханов, Набережная, Аспара, Бірлік, Арычная, Мира, Высокая, Столбовая, Дорожная көшелері.
№ 299 сайлау учаскесі
Шекаралары: Кеңес ауылының Жамбыл, Укібасов, Байдәулет Нусіпов, Қанатбай Тайшыманов, Қозыкен Көксалов, Абай, Құралбай Серікбаев, Жақыпбай Иманқұлов, Құлман Құдайбергенұлы көшелерi, Жауғаш Батыр бөлімшесі.
№ 300 сайлау учаскесі
Шекаралары: Ақермен ауылының Нұрділда Нілдібаев, Кенен Әзірбаев, Мәншүк Мәметова, Савва, Әбікен Мұхамеджанов, Жамбыл, Әлия Молдағұлова, Төле би, Бауыржан Момышұлы, Тұрар Рыскулов, Сыпатай Батыр, Оңалбай Келдеубаев, Смағұл Жадраев, Ахметбек Аспетов, Дінмұхамет Қонаев, Асанбай Асқаров, Ақкөз-қайнар көшелері.
№ 301 сайлау учаскесі
Шекаралары: Аспара ауылының Аманкелді Балапанов, Сейітжапар Ақылбеков, Қазына, Тұран, Аспара, Парасат, Бірлік, Шұғыла, Аққайнар, Рахыш Нүсіпбеков, Сәдуақас Рысбаев көшелері.
№ 302 сайлау учаскесі
Шекарасы: Тәтті ауылының Әлия Молдағұлова, Мектеп, Бәйтерек, Тұрар Рысқұлов, Қойлыбай Қабатаев, Асанбай Асқаров, Жамбыл, Темір жол, Қорағаты көшелері.
№ 303 сайлау учаскесі
Шекаралары: Қарасу ауылының Абай, Қарасу, Жазылбек Қуанышбаев, Шемен көшелері.
№ 304 сайлау учаскесі
Шекарасы: Беларық ауылының Қабылбек Сарымолдаев, Беларық көшелері.
№ 305 сайлау учаскесі
Шекаралары: Төленді Мустафин, Кенен Әзірбаев, Аспара, Сейфуллин, Мәншүк Мәметова, Тасөткел көшелері.
№ 477 сайлау учаскесі

Границы: улицы Бейбитшилик, Ивана Мичурина, переулок Мичурина, Михаила Лермонтова, переулок Лермонтов, тупик Лермонтов, Карлыгаш, Бакыт, дома с номерами 2-22 улицы Виссарион Белинский, Атамекен, Карасу, Ынтымак, Каратая Адамбаева, Ивана Тургенева, Балауса, Лев Толстой села Ойтал.
Избирательный участок №287
Границы: улицы Тилеуберди Кобейулы, Шокан Уалиханов, Турар Рыскулов, Мухтар Ауезова, Каныш Сатбаева, Досмайыл Сыргабайулы, Кашке Батыра, Рысбек Журын.
Избирательный участок №288
Границы: улицы Сакен Сейфуллин, Шокан Уәлиханов, Акбастау, Георгий Жуков, Николай Гоголь, Аманжол Тургынбаев, Кокжиек, Талапты, Шарипбая Токешулы, Алихана Бокейханова, Көкшетау, Теректи, Калтай Мухаметжанов, Баубека Булкышева, Арна села Интернациональная.
Избирательный участок №289
Границы: улицы Матвиенкова, Асубай, Турлыгул Кыздарбеков, Жамбыла, Турсын Конырбаева, Тургымбай Байтиков, Атыхан Нуралиев, Улы дала, Суанбай Барменкулулы, Сейтимбет села Акарал.
Избирательный участок №290
Границы: улицы Тауелсиздик, Жидели, Байтерек, Орталык села Сыпатай.
Избирательный участок №291
Границы: улицы Сыпатай, Бауыржан Момышулы села Тескентоган, улица Турар Рыскулов села Аккайнар.
Избирательный участок №292
Границы: улицы Калдыбай Шокеулы, Жандаулет Манасбаев, Маншук Маметова, Омаралы Байдаулетов, Жамбыла, Султанбек Дадабайулы, Алия Молдагулова, Гани Муратбаев, Абай, Мухтар Ауезов, Абдыманап Сейитулы, Коржынбай Серикбаев села Сурат, участки МТФ, Карагау, Саргау, Жетитобе, Ойбаза, участок Орта кум.
Избирательный участок №293
Границы: улицы Рахимбай Кулбаев, Динмухамед Конаева, Байгабыл Тойлыбаев, Мырзахмет Булатаев, Шынасил Алимхожин, Жамбыла, Торехан Абдрахманов села Костоган, участок Кара тума.
Избирательный участок №294
Границы: улицы Зейнекуль Мустафаева, Беделбай Рыскулбеков села Кызыл сай.
Избирательный участок №295
Границы: улицы Сейдуман Акимбеков, Садуакас Жамансартов, Ынтымак, ЖД Казарма села Мынказан.
Избирательный участок №296
Границы: улицы Сулусай, Даму, Айжантас, Дарын, Жайсан, Ынтымак, Гоголя, Туяк Тайбекова, Магадин Гасанова, Турар Рыскулов, Кокжиек села Андас батыр.
Избирательный участок №297
Границы: улицы Карпык батыра, Юрий Гагарин, Арал Кыстак, Абай, Жамбыла, Железнодорожная, Асар, Оркен, Сулутор села Кызыл кыстак.
Избирательный участок №298
Границы: улицы Тау Боктери, Гранитная, Садовая, Молодежная, Кооперативная, Школьная, 40 лет Победы, Ленина, Заречная, Больничная, Наурыз, Шокан Уалиханов, Набережная, Аспара, Бирлик, Арычная, Мира, Высокая, Столбовая, Дорожная поселка Гранитогорск.
Избирательный участок №299
Границы: улицы Жамбыла, Укибасов, Байдаулет Нусипов, Канатбай Тайшыманов, Козыкен Коксалов, Абая, Куралбай Серикбаев, Жакыпбай Иманкулов, Кулман Кудайбергенулы села Кенес, участок Жаугаш Батыра.
Избирательный участок №300
Границы: улицы Нурдильда Нилдибаев, Кенен Азербаев, Маншук Маметова, Савва, Абикен Мухамеджанова, Жамбыла, АлияМолдагулова, Толе би, Бауыржан Момышулы, Турар Рыскулов, Сыпатай батыра, Оналбай Келдеубаев, Смагул Жадыраев, Ахметбек Аспетова, Динмухамет Конаева, Асанбай Аскаров, Аккоз-Кайнар села Акермен.
Избирательный участок №301
Границы: улицы Аманкельди Балапанов, Сейтжапар Акылбеков, Казына, Туран, Аспара, Парасат, Бирлик, Шугыла, Аккайнар, Рахыш Нусипбеков, Садуакас Рысбаев села Аспара.
Избирательный участок №302
Границы: улицы Алия Молдагулова, Мектеп, Байтерек, Турар Рыскулова, Койлыбай Кабатаев, Асанбай Аскаров, Жамбыла, Темир жол, Корагаты села Татти.
Избирательный участок №303
Границы: улицы Абая, Карасу, Жазылбек Куанышбаев, Шемен села Карасу.
Избирательный участок №304
Границы: улицы КабылбекСарымолдаев, Беларык села Беларык.
Избирательный участок №305
Границы: улицы Толенди Мустафин, Кенен Азирбаев, Аспара, Сакен Сейфуллин, Маншук Маметова, Тасоткел.
Избирательный участок №477

Шекарасы: Меркі ауылының Қабылбек Сарымолдаев көшесінің 150-274, 149-169 үйлері, Панфилов бұрылысы, Панфилов, Сабыр Амурханов, Әлімбек Бекжанов, Әлімбек Бекжанов бұрылысы, Әбікен Мухамеджанов, Жұмабек Дандыбаев, Бейсенбай Артықбаев, Аркадий Гайдар, Қажымұқан, Қажымұқан бұрылысы, Қажымұқан 1 бұрылысы, Қажымұқан 2 бұрылысы, Асылбек Асанұлы, Сәкен Сейфуллин, Сәкен Сейфуллин бұрылысы, Жаңғазы Қожаханов, Жаңғазы Қожаханов бұрылысы, Алатау, Шаңырақ, Самал көшелері.
№ 478 сайлау учаскесі
Шекарасы: Сарымолдаев ауылының Әлімбек Мәжиев, Қажымұхан Дәуірбаев, Болашақ, Автобазовская бұрылысы, Вишневый, Вишневый бұрылысы, Санат Ахтамбердиев, Төлепбек Сырлыбаев, Садовый 3-бұрылысы, Құралбай Серікбаев, Павлов, Қаратай Адамбаев, Белинский, Лев Толстой, Савва бұрылысы көшелері.
№ 479 сайлау учаскесі
Шекарасы: Ойтал ауылының Игілік, Мирас, Николай Чернышевский, Юрий Гагарин, Жеңіс, Тарас Шевченко, Желтоқсан, Сыбанбай Құралбайұлы, Достық, Жастар, Виноградная, Нұрлы жол, Мағжан Жұмабаев, Королев, Иван Панфилов, Феликс Дзержинский, Наурыз, Ырыс, Жуат Абдрасимов көшелерi.
№ 480 сайлау учаскесі
Шекарасы: Андас батыр ауылының Әбен Шотайұлы, Мәңгілік Ел, Өжет, Ажарлы, Аспара, Қызыл-Еңбек, Жеңіс, Смәділ Бірбаев, Владимир Мельниченко, Береке көшелері.

Границы: дома с номерами 150-274, 149-169 улицы Кабылбек Сарымолдаева, переулок Панфилова, Панфилова, Сабыр Амурханов, Алимбек Бекжанов, переулок Алимбек Бекжанов, Абикен Мухамеджанов, Жумабек Дандибаев, Бейсенбая Артыкбаева, Аркадий Гайдар, Кажымукана, переулок Кажымукана, 1 переулок Кажымукана, 2 переулок Кажымукана, Асылбек Асанулы, Сакен Сейфуллина, переулок Сакен Сейфуллина, Жангазы Кожаханова, переулок Жангазы Кожаханов, Алатау, Шанырак, Самал села Мерке.
Избирательный участок №478
Границы: улицы Алимбека Мажиева, Кажымукан Дауырбаев, Болашак, переулок Автобазовская, Вишневый, переулок Вишневый, Санат Ахтамбердиева, Тулепбека Сырлыбаева, 3-переулок Садовый, Куралбай Серикбаев, Павлова, Каратай Адамбаев, Белинского, Лыва Толстого, переулок Савва села Сарымолдаева.
Изберательный участок №479
Границы: улицы Игилик, Мирас, Николай Чернышевский, Юрия Гагарина, Женис, Тарас Шевченко, Желтоксан, Сыбанбай Куралбайулы, Достык, Жастар, Виноградная, Нурлы жол, Магжана Жумабаева, Королева, Ивана Панфилова, Феликса Дзержинского, Наурыз, Ырыс, Жуат Абдрасимов села Ойтал.
Изберательный участок №480
Границы: улицы Абен Шотайулы, Мангилик Ел, Ожет, Ажарлы, Аспара, Кызыл-Енбек, Женис, Смадил Бирбаева, Владимир Мельниченко, Береке села Андас батыр.