Тәтті ауылдық округінің Тәтті ауылындағы Совет көшесінің атауын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Меркі ауданы Тәтті ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 3 сәуірдегі № 1-9 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 10 сәуірде № 4194 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 4 қыркүйектегі қорытындысы негізінде және Тәтті ауылдық округі, Тәтті ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып, ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тәтті ауылдық округінің, Тәтті ауылындағы Совет көшесі – Бәйтерек болып өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Тәтті ауылдық округі әкімі аппаратының бас маман іс жүргізушісі Е. Калымбетовке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тәтті ауылдық округінің әкімі Т. Альметов

О переименовании улицы Советской села Татти Таттинского сельского округа
Решение акима Таттинского сельского округа Меркенского района Жамбылской области от 3 апреля 2019 года № 1-9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 10 апреля 2019 года № 4194
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", со статьеи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 4 сентября 2018 года и с учетом мнения жителей села Татти Таттинского сельского округа, аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Советскую на Байтерек, села Татти Таттинского округа.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалист делопроизводитель аппарата акима Таттинского сельского округа Е. Калымбетову.
3.Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Таттинского сельского округа Т. Альметов