Мойынқұм ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 21 ақпандағы № 38 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 ақпанда № 4119 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының 8 тармағына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Мойынқұм ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Наметқұлов Амангелді Наметқұлұлына жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М.Мусаев
Мойынқұм ауданы әкімдігінің
2019 жылғы
қаулысына қосымша
Мойынқұм ауданы әкімдігінің күші жойылды деп танылған қаулыларының тізімі
1. "Мойынқұм ауданы әкімдігінің ветеринария бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Мойынқұм ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 03 ақпандағы № 29 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2534 болып тіркелген, 2015 жылғы 7 наурызда аудандық "Мойынқұм таңы" газетінде жарияланған);
2. "Мойынқұм ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Мойынқұм ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 03 ақпандағы № 30 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2536 болып тіркелген, 2015 жылғы 31 наурызда аудандық "Мойынқұм таңы" газетінде жарияланған);
3. "Мойынқұм ауданының ауылдық округтер және ауылдар әкімі аппараттарының Ережелерін бекіту туралы" Мойынқұм ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 мамырдағы № 174 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2692 болып тіркелген, 2015 жылғы 17 шілдеде аудандық "Мойынқұм таңы" газетінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Мойынкумского района
Постановление акимата Мойынкумского района Жамбылской области от 21 февраля 2019 года № 38. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 25 февраля 2019 года № 4119
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Мойынкумского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Наметкулова Амангелды Наметкуловича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района М.Мусаев
Приложение к постановлению
акимата Мойынкумского
района от 2019 года №
Перечень постановлений акимата Мойынкумского района признанных утратившими силу
1. Постановление акимата Мойынкумского района от 03 февраля 2015 года №29 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Отдел ветеринарии акимата Мойынкумского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2534, опубликовано 7 марта 2015 года в районной газете "Мойынқұм таңы");
2. Постановление акимата Мойынкумского района от 03 февраля 2015 года №30 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Мойынкумского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2536, опубликовано 31 марта 2015 года в районной газете "Мойынқұм таңы");
3. Постановление акимата Мойынкумского района от 27 мая 2015 года 174 "Об утверждении Положений аппаратов акима сельских округов и сел Мойынкумского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2692, опубликовано 17 июля 2015 года в районной газете "Мойынқұм таңы").