Қарағанды облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2019 жылғы 8 қаңтардағы № 01/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 9 қаңтарда № 5140 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" заңдарына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Келесілер күші жойылды деп танылсын:
1) Қарағанды облысы әкімдігінің 2017 жылғы 27 маусымдағы № 37/04 "Басым ауыл шаруашылығы дақылдарының тізбесін және субсидиялау нормаларын бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4290 тіркелді, 2017 жылдың 11 шілдедегі "Индустриальная Караганда" №76 (22189), 2017 жылдың 11 шілдедегі "Орталық Қазақстан" № 75 (22 382) газеттерінде, 2017 жылы 13 шілдедегі Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған);
2) Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 18 наурыздағы № 16/01 "2016 жылдың өніміне бірінші көбейтілген және бірінші ұрпақ будандарының тұқымдарын тұтынудың (пайдаланудың) ең төменгі нормаларын аудандар бойынша және дақылдар бөлінісінде бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3745 тіркелді, 2016 жылдың 14 сәуірдегі "Индустриальная Караганда" № 46 (21991), 2016 жылдың 14 сәуірдегі "Орталық Қазақстан" № 64 (22 169) газеттерінде, 2016 жылғы 13 сәуірдегі "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік жасайтын орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы ресми жарияланғаннан күннен бастап қолданысқа енеді.
Қарағанды облысының әкімі Е. Қошанов

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Карагандинской области
Постановление акимата Карагандинской области от 8 января 2019 года № 01/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 января 2019 года № 5140
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление акимата Карагандинской области от 27 июня 2017 года № 37/04 "Об утверждении перечня приоритетных сельскохозяйственных культур и норм субсидий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4290, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 11 июля 2017 года № 76 (22189), "Орталық Қазақстан" от 11 июля 2017 года № 75 (22 382), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 13 июля 2017 года);
2) постановление акимата Карагандинской области от 18 марта 2016 года № 16/01 "Об утверждении минимальных норм приобретения (использования) под урожай 2016 года семян первой репродукции и гибридов первого поколения по районам и в разрезе культур" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3745, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 14 апреля 2016 года № 46 (21991), "Орталық Қазақстан" от 14 апреля 2016 года № 64 (22 169), в информационно-правовой системе "Әділет" от 13 апреля 2016 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Карагандинской области Е. Кошанов