2019 жылға асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша бюджеттік субсидиялар көлемдерін бекіту туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2019 жылғы 2 мамырдағы № 27/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 2 мамырда № 5312 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2019 жылғы 15 наурыздағы №108 "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №18404 болып тіркелген) Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2019 жылға асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша бюджеттік субсидиялар көлемдері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Қарағанды облысы әкімдігінің 2019 жылғы 14 ақпандағы №09/01 "2019 жылға асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша бюджеттік субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5189 болып тіркелген, 2019 жылғы 28 ақпандағы № 23 (22619) "Орталық Қазақстан" және 2019 жылғы 28 ақпандағы № 23 (22427) "Индустриальная Караганда" газеттерінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылы 21 ақпанда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. "Қарағанды облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіпте осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.

Об утверждении объемов бюджетных субсидий по направлениям субсидирования на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства на 2019 год
Постановление акимата Карагандинской области от 2 мая 2019 года № 27/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 2 мая 2019 года № 5312.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 марта 2019 года №108 "Об утверждении Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 18404), акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить объемы бюджетных субсидий по направлениям субсидирования на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства на 2019 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Карагандинской области от 14 февраля 2019 года №09/01 ""Об утверждении объемов бюджетных субсидий по направлениям субсидирования на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства на 2019 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5189, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 21 февраля 2019 года, в газетах "Индустриальная Караганда" от 28 февраля 2019 года № 23 (22427) и "Орталық Қазақстан" от 28 февраля 2019 года № 23 (22 619)).
3. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Карагандинской области" в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.

4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік жасайтын орынбасарына жүктелсін.
5. "2019 жылға асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша бюджеттік субсидиялардың көлемдерін бекіту туралы" қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Е. Қошанов
Қарағанды облысы әкімдігінің
2019 жылғы "____"__________
№ ______
қаулысына қосымша
2019 жылға асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша бюджеттік субсидиялар көлемдері

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
5. Постановление "Об утверждении объемов бюджетных субсидий по направлениям субсидирования на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства на 2019 год" вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Е. Кошанов
Приложение
к постановлению акимата
Карагандинской области
от "___" _____ 2019 года
№_________
Объемы бюджетных субсидий по направлениям субсидирования на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства на 2019 год

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысының әкімдігінің 19.12.2019 № 73/01 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Р/с №
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
Субсидиялау көлемі
Субсидиялар сомасы, мың теңге
Етті және етті-сүтті мал шаруашылығы
1.
Селекциялық және асыл тұқымдық жұмыс жүргізу
1.1 Ірі қара малдың тауарлық аналық басы
бас/шағылыстыру маусымы
107 852
1 078 520

Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата Карагандинской области от 19.12.2019 № 73/01 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Направления субсидирования
Единица измерения
Субсидируемый объем
Сумма субсидий, тысяч тенге
Мясное и мясо-молочное скотоводство
1.
Ведение селекционной и племенной работы:
1.1 Товарное маточное поголовье крупного рогатого скота
голова/случной сезон
107 852
1 078 520