Қаражал қаласының әкімдігінің 2017 жылғы 13 қаңтардағы № 1 "Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді бірыңғай ұйымдастырушы жүзеге асыратын жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Қаражал қаласының әкімдігінің 2019 жылғы 15 мамырдағы № 53 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 16 мамырда № 5341 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Қаражал қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қаражал қаласының әкімдігінің 2017 жылғы 13 қаңтардағы № 1 "Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді бірыңғай ұйымдастырушы жүзеге асыратын жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесін бекіту туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4137 болып тіркелген, 2017 жылғы 16 ақпанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде, 2017 жылғы 15 ақпанында № 7 "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Т. Ерденовке жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қаражал қаласының әкімі Т. Досаев

О признании утратившим силу постановления акимата города Каражал от 13 января 2017 года № 1 "Об утверждении перечня работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок осуществляется единым организатором"
Постановление акимата города Каражал Карагандинской области от 15 мая 2019 года № 53. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 16 мая 2019 года № 5341
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат города Каражал ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Каражал от 13 января 2017 года № 1 "Об утверждении перечня работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок осуществляется единым организатором" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4137, опубликованное 16 февраля 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, в газете "Қазыналы өңір" от 15 февраля 2017 года № 7).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Каражал Т. Ерденова.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Каражал Т. Досаев