"САРЫ-АРҚА" магистральді газ құбыры "Қарағанды" автономды газ тарату станциясынан Қарағанды қаласының газ тарату желілерінің құрылысын салу үшін Саран қаласының аумағында жер учаскесіне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қарағанды облысы Саран қаласының әкімдігінің 2019 жылғы 18 наурыздағы № 14/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 20 наурызда № 5242 болып тіркелді
"Қарағанды облысының энергетика және тұрғын үй – коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесінің өтінішін қарап, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Магистральдық құбыр туралы" 2012 жылғы 22 маусымдағы Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес, Саран қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "САРЫ-АРҚА" магистральді газ құбыры "Қарағанды" автономды газ тарату станциясынан Қарағанды қаласының газ тарату желілерінің құрылысын салу үшін Саран қаласының аумағында осы қаулының қосымшасына сәйкес меншік иелері мен жер пайдаланушылардан жер учаскелерін алып қоймастан жер учаскесіне 4 жыл 11 ай мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Саран қаласының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Саран қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
2) осы қаулыны Қарағанды облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
3) осы қаулыны Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде ресми түрде жариялауға жолдауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулыдан туындайтын басқа шараларды қабылдау керек.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Саран қаласы әкімінің орынбасары Максут Жолдыбаевич Кожановқа жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Саран қаласының әкімі Е. Темирханов
Саран қаласы әкімдігінің
2019 жылғы "__" ______
№ __ қаулысына қосымша
Әкімшілік – аумақтық бірліктің атауы
Қауымдық сервитутының орнатылу алаңы, гектар
1
Саран қаласы
15,392
Барлығы
15,392

Об установлении публичного сервитута на земельный участок на территории города Сарани для строительства газораспределительных сетей города Караганды от автономной газораспределительной станции – "Караганда" магистрального газопровода "САРЫ-АРКА"
Постановление акимата города Сарани Карагандинской области от 18 марта 2019 года № 14/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 марта 2019 года № 5242
Рассмотрев заявление государственного учреждения "Управление энергетики и жилищно – коммунального хозяйства Карагандинской области" в соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 22 июня 2012 года "О магистральном трубопроводе", акимат города Сарани ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут на земельный участок на территории города Сарани сроком на 4 года 11 месяцев, без изъятия земельных участков у собственников и землепользователей, для строительства газораспределительных сетей города Караганды от автономной газораспределительной станции – "Караганда" магистрального газопровода "САРЫ-АРКА", согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений города Сарани" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Сарани;
2) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Карагандинской области;
3) направление настоящего постановления на официальное опубликование в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на исполняющего обязанности заместителя акима города Сарани Кожанова Максута Жолдыбаевича.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Сарани Е. Темирханов
Приложение
к постановлению акимата
города Сарани
от "__" _____ 2019 года
№___
Наименование административно – территориальной единицы
Площадь установления публичного сервитута, гектар
1
город Сарань
15,392
Всего
15,392