Саран қаласы аумағында жер салығының ставкасына түзету коэффициенттерімен салық салу мақсаты үшін жерлерді аймақтандыру сызбаларын бекіту туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2019 жылғы 15 тамыздағы № 434 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 22 тамызда № 5437 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі) және 2003 жылғы 20 маусымдағы "Қазақстан Республикасының жер кодексі" кодекстеріне, 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қоса беріліп отырған, автотұрақтар (паркингтер), автожанармай құю станцияларына сондай – ақ тиісті мақсаттарда пайдаланылмайтын немесе Қазақстан Республикасының заңнамасы бұзыла отырып пайдаланылатын бөлінген жерлерді қоспағанда Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" кодексінің 504, 505, 506 – баптарында белгіленген, жер салығының ставкалары төмендетілген немесе жоғарылатылған Саран қаласы жерлерін аймақтарға бөлу схемасы 1 қосымшаға және 2 қосымшаға сәйкес бектілсін.
2. Саран қалалық мәслихатының 2003 жылғы 28 ақпандағы 27 сессиясының № 358 "Жер салығының базалық ақы ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тіркеу тізілімінде №1111 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Тәжібаева
Мәслихат хатшысы Ө. Баймағанбетов
Саран қалалық мәслихатының
2019 жылғы 15 тамыздағы
39 сессиясының №434 шешіміне
1–қосымша
Саран қаласының жерін салық салу мақсаты үшін аймақтандыру схемасы
Саран қалалық мәслихатының
2019 жылғы 15 тамыздағы
39 сессиясының №434 шешіміне
2–қосымша
Саран қаласының жерін салық салу мақсаты үшін аймақтандыру схемасы (маңындағы аумағымен қаланың салынып біткен бөлігі)

Об утверждении схем зонирования для целей налогообложения с поправочными коэффициентами к ставкам земельного налога на территории города Сарани
Решение Саранского городского маслихата Карагандинской области от 15 августа 2019 года № 434. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 22 августа 2019 года № 5437
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2020.
В соответствии с Кодексами Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", "Земельный кодекс Республики Казахстан" от 20 июня 2003 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые схемы зонирования земель города Сарани с понижающими или повышающими ставками земельного налога установленных статьями 504, 505, 506 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" согласно приложению 1 и приложению 2, за исключением земель, выделенных под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции, а также не используемые в соответствующих целях или используемые с нарушением законодательства Республики Казахстан.
2. Признать утратившим силу решение 27 сессии Саранского городского маслихата от 28 февраля 2003 года № 358 "Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1111).
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Н. Тажибаева
Секретарь маслихата О. Баймаганбетов
Приложение 1
к решению 39 сессии
Саранского городского маслихата
от 15 августа 2019 года №434
Схема зонирования для целей налогообложения земель города Сарани
Приложение 2
к решению 39 сессии
Саранского городского маслихата
от 15 августа 2019 года №434
Схема зонирования для целей налогообложения земель города Сарани (застроенная часть города с прилегающей к ней территорией)