Жұмыс орындары квотасын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қаласының әкімдігінің 2019 жылғы 6 ақпандағы № 6/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 7 ақпанда № 5179 болып тіркелді. Күші жойылды – Қарағанды облысы Шахтинск қаласының әкімдігінің 2019 жылғы 25 қарашадағы № 48/02 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Қарағанды облысы Шахтинск қаласының әкімдігінің 25.11.2019 № 48/02 (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Об установлении квоты рабочих мест
Постановление акимата города Шахтинска Карагандинской области от 6 февраля 2019 года № 6/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 7 февраля 2019 года № 5179. Утратило силу постановлением акимата города Шахтинска Карагандинской области от 25 ноября 2019 года № 48/02
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Шахтинска Карагандинской области от 25.11.2019 № 48/02 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына сәйкес, Шахтинск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Меншік нысанына және меншіктің ұйымдастырушылық-құқықтық нысанына қарамастан ұйымдарға жұмыс орындары квотасы белгіленсін:
1) 1–қосымшаға сәйкес бас бостандығының айыру орындарынан босатылған адамдар үшін қызметкерлердің тізімдік санынан 1 пайыз мөлшерде;

В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", акимат города Шахтинска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организациям независимо от организационно-правовой формы и формы собственности установить квоту рабочих мест:
1) для лиц, освобожденных из мест лишения свободы в размере 1 процента от списочной численности работников согласно приложению 1;

2) 2–қосымшаға сәйкес пробация қызметі есебінде тұрған адамдар үшін қызметкерлердің тізімдік санынан 1 пайыз мөлшерде.
2. Шахтинск қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 54/02 "Жұмыс орындары квотасын белгілеу туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4581 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіде электрондық түрде 2018 жылдың 26 қаңтарда, 2018 жылдың 2 ақпанда № 5 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

2) для лиц, состоящих на учете службы пробации в размере 1 процента от списочной численности работников согласно приложению 2.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Шахтинска от 29 декабря 2017 года № 54/02 "Об установлении квоты рабочих мест" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4581, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 26 января 2018 года, в газете "Шахтинский вестник" от 2 февраля 2018 года №5).