Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қаласының әкімдігінің 2019 жылғы 25 қарашадағы № 48/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 қарашада № 5534 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қаласының әкімдігінің 2021 жылғы 3 ақпандағы № 5/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қаласының әкімдігінің 03.02.2021 № 5/01 (алғашқы ресми жариялаған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов
Постановление акимата города Шахтинска Карагандинской области от 25 ноября 2019 года № 48/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 ноября 2019 года № 5534. Утратило силу постановлением акимата города Шахтинска Карагандинской области от 3 февраля 2021 года № 5/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Шахтинска Карагандинской области от 03.02.2021 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына сәйкес, Шахтинск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Меншік түріне және меншіктің ұйымдастырушылық-құқықтық нысанына қарамастан ұйымдарда қызметкерлердің тізімдік санынан пайызбен көрсеткенде қосымшаға сәйкес мүгедектер үшін 2%-дан 4%-ға дейінгі көлемде жұмыс орындары квотасы белгіленсін.

В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", акимат города Шахтинска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Для организаций независимо от организационно-правовой формы и формы собственности в процентном выражении от списочной численности работников установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере от 2% до 4% согласно приложению.

2. Шахтинск қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 51/01 "Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасын белгілеу туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5086 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілер электрондық түрдегі эталондық бақылау банкіде 2019 жылғы 4 қаңтарында, 2019 жылғы 1 ақпандағы № 4 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

2. Признать утратившим силу постановление акимата города Шахтинска от 21 декабря 2018 года № 51/01 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5086, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 4 января 2019 года, в газете "Шахтинский вестник" от 1 февраля 2019 года № 4).

3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі С. Аймаков
Шахтинск қаласы әкімдігінің
2019 жылғы "___" _____________
№ ______
қаулысына
қосымша
Мүгедектер үшін жұмыс орындары квотасы белгіленетін ұйымдардың тізімі
Ұйымның атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны
Квотаның көлемі (% қызметкерлердің тізімдік санынан)
Мүгедектер үшін жұмыс орындарының саны
1
"Апрель-Кулагер" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

3. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города С. Аймаков
Приложение
к постановлению акимата
города Шахтинска
от "_____" ___________ 2019 года
№ ______
Перечень организаций, для которых устанавливается квота рабочих мест для инвалидов
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для инвалидов
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Апрель-Кулагер"