Абай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы 41 сессиясының № 41/453 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кенттердің, ауылдық округтің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 2019 жылғы 26 сәуірдегі № 48/513 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 мамырда № 5315 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Абай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы 41 сессиясының № 41/453 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кенттердің, ауылдық округтің бюджеттері туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5128 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкісінде 2019 жылы 15 қаңтарда және 2019 жылғы 12 қаңтардағы № 2-3 (4247) "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
7–тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"7. 2019-2021 жылдарға арналған Қарабас кентінің бюджетін 11, 12 және 13 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34 044 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 246 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 30 798 мың теңге;
2) шығындар – 34 294 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 250 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 250 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 250 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 11-қосымша осы шешімге 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
10–тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"10. 2019-2021 жылдарға арналған Южный кентінің бюджетін 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41 200 мың теңге, оның ішінде:

О внесении изменений в решение 41 сессии Абайского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 41/453 "О бюджетах города районного значения, поселков, сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение Абайского районного маслихата Карагандинской области от 26 апреля 2019 года № 48/513. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 4 мая 2019 года № 5315. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 41 сессии Абайского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 41/453 "О бюджетах города районного значения, поселков, сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5128, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативно-правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 января 2019 года и в районной газете "Абай-Ақиқат" от 12 января 2019 года № 2-3 (4247)) следующие изменения:
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить бюджет поселка Карабас на 2019-2021 годы согласно приложениям 11, 12 и 13 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 044 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 246 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30 798 тысяч тенге;
2) затраты – 34 294 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 250 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 250 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 250 тысяч тенге.";
приложение 11 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Утвердить бюджет поселка Южный на 2019-2021 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 41 200 тысяч тенге, в том числе: