Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімінің 2019 жылғы 16 сәуірдегі № 1 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 17 сәуірде № 5293 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданының әкімінің 2020 жылғы 16 наурыздағы № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданының әкімінің 16.03.2020 № 3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабының 1-тармағы 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48-бабы және 50-бабының 2-тармағы 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі №756 "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" қаулысына сәйкес аудан әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданының Ғабиден Мұстафин кентінде, Гагарина ауылдық округінің Садовое, Көкпекті ауылдық округінің Сарытөбе ауылдарында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жою басшысы болып Бұқар жырау ауданы әкімінің орынбасары Сапар Каиркенович Сатаев тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Бұқар жырау ауданы әкімінің 2017 жылғы 2 мамырдағы № 4-ш "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4246 болып тіркелген, 2017 жылғы 4 мамырдағы № 17 (1207) "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде және 2017 жылғы 16 мамырдағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ш. Мамалинов

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба
Решение акима Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 16 апреля 2019 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 17 апреля 2019 года № 5293. Утратило силу решением акима Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 16 марта 2020 года № 3
Сноска. Утратило силу решением акима Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 16.03.2020 № 3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" аким района РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба в поселке Габидена Мустафина, селах Садовое Гагаринского сельского округа, Сарытобе Кокпектинского сельского округа Бухар-Жырауского района Карагандинской области.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима Бухар-Жырауского района Сатаева Сапара Каиркеновича и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Признать утратившим силу решение акима Бухар-Жырауского района от 2 мая 2017 года № 4-р "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4246, опубликовано в районной газете "Бұқар жырау жаршысы" от 4 мая 2017 года № 17 (1207) и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 мая 2017 года).
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Ш. Мамалинов