Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданының әкімінің 2019 жылғы 12 тамыздағы № 6 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 13 тамызда № 5432 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданының әкімінің 2020 жылғы 16 наурыздағы № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданының әкімінің 16.03.2020 № 3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі Заңының 48-бабына және 50-бабы 2-тармағының 2) тармақшасына, "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 қаулысына сәйкес, дала өрттерін шығуына байланысты, аудан әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жою басшысы болып Бұқар жырау ауданы әкімінің орынбасары Сапар Каиркенович Сатаев тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба
Решение акима Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 12 августа 2019 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 13 августа 2019 года № 5432. Утратило силу решением акима Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 16 марта 2020 года № 3
Сноска. Утратило силу решением акима Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 16.03.2020 № 3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", в связи с возникновением степных пожаров, аким района РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории Бухар–Жырауского района Карагандинской области.
2. Назначить руководителем по ликвидации чрезвычайной ситуации природного характера заместителя акима Бухар-Жырауского района Сатаева Сапара Каиркеновича и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.