Қауымдық сервитутты белгілеу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Центральный ауылдық округінің әкімінің 2019 жылғы 29 наурыздағы № 1-ш шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 сәуірде № 5280 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Центральный ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
"Қазақтелеком" акционерлік қоғамына талшықты-оптикалық байланыс желісін (ТОБЖ) жобалау, төсеу және пайдалану үшін, жалпы көлемі – 2,7672 гектар оның ішінде: Центральное ауылы – 1,14 гектар, Андренниковка ауылы – 1,6272 гектар жер учаскесін жер пайдаланушылардан алып қоймай 3 (үш) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
"Қазақтелеком" акционерлік қоғамы талшықты-оптикалық байланыс желісін (ТОБЖ) жобалау, төсеу және пайдалану үшін жер учаскелерін пайдалану кезінде Қазақстан Республикасының заңнама талаптарын сақтасын.
Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Центральный ауылдық округі әкімі Р. Рахимов

Об установлении публичного сервитута
Решение акима Центрального сельского округа Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 29 марта 2019 года № 1-р. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 4 апреля 2019 года № 5280
В соответствии с Земельным Кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Центрального сельского округа РЕШИЛ:
Установить публичный сервитут сроком на 3 (три) года, без изъятия земельного участка у землепользователей акционерному обществу "Казахтелеком" для проектирования, прокладки и эксплуатации волоконно-оптической линии связи (ВОЛС), общей площадью – 2,7672 гектар, из них: село Центральное – 1,14 гектар, село Андренниковка – 1,6272 гектар.
Акционерному обществу "Казахтелеком" при использовании земельного участка в целях проектирования, прокладки и эксплуатации волоконно-оптической линии связи (ВОЛС) соблюдать требования законодательства Республики Казахстан.
Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Центрального сельского округа Р. Рахимов