Қауымдық сервитутты белгілеу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Самарканд ауылдық округінің әкімінің 2019 жылғы 27 наурыздағы № 01-ш шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 сәуірде № 5278 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Самарқанд ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Қазақтелеком" акционерлік қоғамына талшықты-оптикалық байланыс желісін (ТОБЖ) жобалау, төсеу және пайдалану үшін, жер пайдаланушылардан жер учаскесін алып қоймай Самарқанд ауылында жалпы көлемі – 1,5000 гектар 3 (үш) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Қазақтелеком" акционерлік қоғамы талшықты-оптикалық байланыс желісін (ТОБЖ) жобалау, төсеу және пайдалану үшін жер учаскелерін пайдалану кезінде Қазақстан Республикасының заңнама талаптарын сақтасын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Самарқанд ауылдық
округінің әкімі
Е. Доненбаев

Об установлении публичного сервитута
Решение акима Самаркандского сельского округа Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 27 марта 2019 года № 01-р. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 3 апреля 2019 года № 5278
В соответствии с Земельным Кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Самаркандского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить публичный сервитут сроком на 3 (три) года, без изъятия земельного участка у землепользователей акционерному обществу "Казахтелеком" для проектирования, прокладки и эксплуатации волоконно-оптической линии связи (ВОЛС), общей площадью – 1,5000 гектар в селе Самарканд.
2. Акционерному обществу "Казахтелеком" при использовании земельного участка в целях проектирования, прокладки и эксплуатации волоконно-оптической линии связи (ВОЛС) соблюдать требования законодательства Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Самаркандского сельского округа Е. Доненбаев