Қауымдық сервитутты белгілеу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданының әкімдігінің 2019 жылғы 1 тамыздағы № 67/04 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 тамызда № 5424 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 17 бабына, 69-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Жанааркинского района Карагандинской области от 1 августа 2019 года № 67/04. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 6 августа 2019 года № 5424
В соответствии со статьей 17, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, "Қазақтелеком" акционерлік қоғамына талшықты - оптикалық байланыс желісін тарту және пайдалану үшін ауданы 56,2814 гектар жер учаскелерін жер пайдаланушылардан алып қоймай, үш жыл мерзімге жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Жаңаарқа ауданының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалысын бақылау аудан әкімінің орынбасары Бауыржан Қуандықұлы Серіковке жүктелсін.

1. Установить акционерному обществу "Казахтелеком" публичный сервитут сроком на три года, без изъятия земельных участков у землепользователей, на земельные участки площадью 56,2814 гектар для прокладки и эксплуатации волоконно - оптической линии связи согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений Жанааркинского района" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Серикова Бауыржана Куандыковича.